Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesi'ne toplu taşıma ile nasıl gidilir?

muratburakmetin

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3-4170 3.70 GHz, 4 GB RAM, 500 GB HDD, GeForce GT 710 2 GB Ekran Kartı, Windows 11 64-bit
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, esenlikler. Çorlu'dan Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesi'ne toplu taşıma ile nasıl gidilir? Fark etmez.

Otogarın içinden Süleymanpaşa otobüsü kalkıyor direkt okul kapısının önüne kadar gidiyor. Yeni hat geldi 34 numara diye o da var ama gitmiyor sanırım öğrenmek lazım. (Okul diyorum pardon hocam :D)

34 Numara Süleymanpaşa-Çorlu-Çerkezköy-Kapaklı diye bir hat var ondan dolayı hastaneye gidiyor olabilir.

34 Numara Süleymanpaşa-Çorlu-Kapaklı diye bir hat var ondan dolayı hastaneye gidiyor olabilir.
Biraz yorgunum hastane yerine okul demişim hocam kusura bakmayın. Çorlu'dan kalkan Süleymanpaşa otobüsleri hastaneye gidiyor %90.

Ama büyük ihtimal okulun önünde inip biraz yürüyeceksiniz. Siz yine de sorun hastane önüne kadar gidiyor mu diye.

Biraz yorgunum hastane yerine okul demişim hocam kusura bakmayın. Çorlu'dan kalkan Süleymanpaşa otobüsleri hastaneye gidiyor %90.
Bak rotaya; 34 Numaralı otobüs hattı hastaneye gidiyor.

1715974535165.png

Bak rotaya; 34 Numaralı otobüs hattı hastaneye gidiyor.

Ben tek başına kendim gidebilir miyim?

Gidersiniz, kart basmadan gideceğiniz yeri söylemeyi unutmayın.
Tamam ben tek başına kendim gidebilirim. Çorlu Otogarından kalkan Süleymanpaşa minibüsleri var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı