Elektronik Teknobiyotik indirimleri

En üstteki sıvı soğutma fiyatı yanlış olabilir. Yeni çıkan arctic III fiyatı bayağı iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 bakır borusu var Akasa'nın. Bu konuda avantaj ama fanlara baktığımda Thermalright'ın fanı 66 CFM yazıyor, Akasa'nın ise 53 CFM. Bir de Akasa fanlar bir tık daha sesli çalışır. Akasa 32 dB iken Thermalright 25 dB diyor.

Thermalright daha tercih edilesi duruyor. 1 bakır boru daha fazla olunca ne kadar sıcaklık değişimi olur bu konuda pek bilgim yok.

En üstteki sıvı soğutma fiyatı yanlış olabilir. Yeni çıkan arctic III fiyatı bayağı iyi.

Fiyat doğruysa direk çekilir. Aşırı iyi.

En üstteki sıvı soğutma fiyatı yanlış olabilir. Yeni çıkan Arctic III fiyatı bayağı iyi.

Moralim bozuldu. ArcticLF3'ü Almanya'dan aldım yaklaşık aynı fiyata geldi.

@PARAMORE Bu daha iyi.
Bende Peerless SE var, beyaz Argb olanı. Estetik için onu aldım, Phantom Spirit ile arasında 1-2 derece oynuyor testlerde. Bir de fanları değişip Silverstone Air Blazer 94 CFM taktım, sanırım şu haliyle 7800X3D taksam 60'ı geçirmez. Ama Akasa dikkatimi çekti, test de göremeyince bir sorayım dedim.

Arctic LF3 çok iyi fiyata. Düşünen varsa direk alsın. Tek eksiği RGB olmaması ki benim gibi kullanıcıların çok umrunda olmadığı bir konu ama RGB takıntısı olan kullanıcılar varsa bilgisi olsun.

Geri
Yukarı