Teknobiyotik kasayı iade alır mı?

powerrangers

Decapat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün önce kasa geldi. Montaj için ugraşmadım bir internet kafe ye götürdüm neyse adam montajı yaptı LED'ler yanıyor dügme ile degişiyor ama fanlar dönmüyor kontrolcü bozuk dedi her şey tamam dedi. Şimdi kasa montajı yapıldı açıldı metal kısımlar söküldü Teknobiyotik iade süreci nasıl olur zorluk çıkartırlar mı? Çünkü kasa kullanılamaz halde zaten bozuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal şartlarda alması lazım. Siz Teknobiyotik ile iletişime geçip arıza durumunu bildirin, onlar da kontrol etsin. Belki gözden kaçan bir şey vardır.

Bugün iade sağladım ne cevap verecekler bekliyorum. Kasa metalleri açık bazı vidalar üstünde kaldı inşallah sorun çıkarmazlar benden kaynaklı değil fan dönmüyor.

Normal şartlarda alması lazım. Siz Teknobiyotik ile iletişime geçip arıza durumunu bildirin, onlar da kontrol etsin. Belki gözden kaçan bir şey vardır.

Bu arada kasa boş kasa olarak aldım. Sistem değil

Bu arada kasa boş kasa olarak aldım.
Anladım hocam onu. Dediğim gibi zaten üretim kaynaklı hata var ise yardımcı olurlar. Onlar da aldıktan sonra testini yapacak, sonuca göre sizi bilgilendireceklerdir mutlaka.

Daha önce 1 kez iade işlemim olmuştu. Bir wifi router almıştım ama stabil çalışmıyordu. İade işlemi başlattığımda hiçbir şey demeden direkt iade almışlardı.

Anladım hocam onu. Dediğim gibi zaten üretim kaynaklı hata var ise yardımcı olurlar. Onlar da aldıktan sonra testini yapacak, sonuca göre sizi bilgilendireceklerdir mutlaka.

Daha önce 1 kez iade işlemim olmuştu. Bir Wi-Fi router almıştım ama stabil çalışmıyordu. İade işlemi başlattığımda hiçbir şey demeden direkt iade almışlardı.

Bakalım yarın cevap gelirse sizinle paylaşacağım teşekkürler.

3 gün oldu kargo tekrar onlara teslim edildi. Fanların hasarlı oldugunu belirtim. Ama hala bekliyorum. Destek ekibine de yazıyorum ne bakan var ne ilgilenen adamları aradım dönüş yapacaklar dedi onlar da bakmıyor.

Son düzenleme:
Bakalım yarın cevap gelirse sizinle paylaşacağım teşekkürler.

3 gün oldu kargo tekrar onlara teslim edildi. Fanların hasarlı oldugunu belirtim. Ama hala bekliyorum. Destek ekibine de yazıyorum ne bakan var ne ilgilenen adamları aradım dönüş yapacaklar dedi onlar da bakmıyor.
Siz iade için mi gönderdiniz, yoksa servise mi gönderdiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı