Teknobiyotik sıfır ürün yerine arızalı ürün gönderdi

Teknobiyotik'ten çeşitli alışverişler yaptım böyle bir duruma rastlamadım. Arkadaşların dediği gibi yanlışlıkla gönderilmiştir yoğunluktan ancak çok da hoş bir durum olmamış para veriyorsunuz, bekliyorsunuz ama size gönderilen arızalı bir ürün oluyor. Bu firmanın güvenilirliğinde bir problem yok açıkçası, her firmada olabilir ama teknobiyotik şüphe uyandırırabiliyor bazen, aslında bir sorun yok.

Teknobiyotik'ten çeşitli alışverişler yaptım böyle bir duruma rastlamadım. Arkadaşların dediği gibi yanlışlıkla gönderilmiştir yoğunluktan ancak çok da hoş bir durum olmamış para veriyorsunuz, bekliyorsunuz ama size gönderilen arızalı bir ürün oluyor. Bu firmanın güvenilirliğinde bir problem yok açıkçası, her firmada olabilir ama teknobiyotik şüphe uyandırırabiliyor bazen, aslında bir sorun yok.
Ben de ondan bahsediyorum. Para veriyorsun, sıfır ürün alıyorsun karşına üründe arızalı yazan, bantları sökülmüş bir kutu geliyor kim hoşnutsuz olmaz ki?

Teknobiyotik yetkilisi benimle iletişime geçip hatanın kendilerinden kaynaklandığını kameradan tespit etmişler. Ürünü geri yolladım, yenisini gönderecekler.

Son düzenleme:
Teknobiyotik gerçekten alaka göstermeyen bir firma. Ben de PSU aldım, kargoda hasar gördü iade talebine 3 günde baktılar. Sonra göndereli 1 haftayı geçti hala bir yanıt vermiyorlar. Yani tekrar ürün almayacağım oradan. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Geri
Yukarı