Teknobiyotik'ten alınan Arctic MX-6 sahte çıktı

Utku92

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Amazon'dan aldığım satıcısı Teknobiyotik olduğu hatta resmi distribütör olan Arctic ürünü sahte çıktı. Kutusunda barkodu kazınan kısmı yok boş. Ürün adı Arctic MX-6. iade alınacak ama çok ilginç sahte çıkması. Satıcı da dediği resmi distibütörüz sahte çıkması olasılığı yok. Sizce ürün gerçekten sahte midir?

IMG_20230314_105248-min.jpg

Hemen sahte damgası vurarak Teknobiyotik'i zan altında bırakmak, ilk adım için pek doğru değil.
İlk önce buradaki arkadaşlara sormadan bir Teknobiyotik'i arayın teyit isteyin gerekirse seri numarası varsa alın. Sonra burada kafa yoralım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 gün önce Teknobiyotik'in resmi sitesinden ben de MX-6 sipariş etmiştim. Gelince bakacağım, dikkatimi çekti bu konu. Resimdeki beyaz kısım kazıdığınız yer mi?

Baskı hatası da olmuş olabilir ancak daha önce macunu kullandıysanız ürünü test ederek veya kıvamından ve renginden anlayabilirsiniz. Hepsiburada üzerinde Hepsiburada'nın kendi mağazasından satın aldım bende bu ürünü. Dağıtımdaydı en son. Bakalım bendeki nasıl gelecek. Baskı hatası da olsa sizin yerinizde olsam ürünü iade ederdim.

Konunun takibindeyim lütfen bizi bilgilendirin. Teknobiyotik müşteri temsilcilerinden bilgi almayı deneyebilir misiniz?

Amazon üzerinden iletişime geçildi. Sahte çıkması olasılığı yok dendi. Fakat barkodu yok.

1-2 gün önce Teknobiyotik'in resmi sitesinden ben de MX-6 sipariş etmiştim. Gelince bakacağım, dikkatimi çekti bu konu. Resimdeki beyaz kısım kazıdığınız yer mi?

Evet, aynen öyle.

Baskı hatası da olmuş olabilir ancak daha önce macunu kullandıysanız ürünü test ederek veya kıvamından ve renginden anlayabilirsiniz. Hepsiburada üzerinde Hepsiburada'nın kendi mağazasından satın aldım bende bu ürünü. Dağıtımdaydı en son. Bakalım bendeki nasıl gelecek. Baskı hatası da olsa sizin yerinizde olsam ürünü iade ederdim.

İade kabul ettiler ama koskoca distribütörü olan ürünün sahte çıkması çok ilginç.

Amazon üzerinden iletişime geçildi. Sahte çıkması olasılığı yok dendi. Fakat barkodu yok.

Evet, aynen öyle.

İade kabul ettiler ama koskoca distribütörü olan ürünün sahte çıkması çok ilginç.

Siz direk teknobiyotiği arayın bilgi vereceklerdir. İade kabul etse de Teknobiyotiği arayıp bu konuda net bir bilgi ister misiniz ? Geçen gün de bende SSD aldım Samsung yazılımı ile doğrulama yapacağım olmadı çok güvendiğim bir firma idi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı