Teknorya Laptop İadesi Kabul Etmiyor

AFBx1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 26 Mart'ta elime ulaşan aşağıdaki linkteki laptoptan memnun değilim, ayrıca satıcının belirttiği gibi NH.Q3REY.002 yazan ürün numarası bana sonu 006 olacak şekilde geldi.
Aradığımda bilgisayara Windows kurulmuş iade alamayız denildi. 10. gündeyim daha 4 gün iade hakkım var. Cayma hakkımı kullanamaz mıyım?
Ayrıca ürün geldiğinde koruma bandı açık geldi, sorduğumda kargoda olabiliyor taşınma sırasında denildi. Yardım bekliyorum çok acil arkadaşlar.

Acer Nitro Nh.q3rey.002 Ryzen 5 2500u 8gb 1tb+128gb Ssd 4gb Amd Radeon Pro 560x Linux 15.6 Fhd - GittiGidiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Net bir şekilde iade edebilirsin. 14 günün dolmadı ve ayrıca anladığım kadarıyla sana farklı serinin bir ürününü yollamışlar. İki şekilde de haksızlar.

Derdiniz Windows ise, Linux'u geri kurup yollayacağım de. Hala tatava yaparsalar, Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet et ve bunu kendilerine bildir.

Bu arada sakın 14 günü geçirmemeye çalış. En azından kafan rahat olur ve net olarak iade edebilirsin.

Millet çakal olmuş.

Son düzenleme:
Hiç uğraşma firma ile. Direk tüketici hakem heyetine git. Zaten seri numarası yanlış gönderilmiş size. Anında iade edebilirsiniz.
Özellikler aynı ancak acer üzerinden de sordum ve sitesinde 2 ürün ayrı sergilenmiş. Bu büyük bir avantaj iade ederken bence. Hakem heyetine başvururken dilekçe dışında herhangi bir şey yapmam gerekirmi? Kaç günde sonuçlanır?
Net bir şekilde iade edebilirsin. 14 günün dolmadı ve ayrıca anladığım kadarıyla sana farklı serinin bir ürününü yollamışlar. İki şekilde de haksızlar.

Derdiniz Windows ise, Linux'u geri kurup yollayacağım de. Hala tatava yaparsalar, Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet et ve bunu kendilerine bildir.

Bu arada sakın 14 günü geçirmemeye çalış. En azından kafan rahat olur ve net olarak iade edebilirsin.

Millet çakal olmuş.
Söyleğimde dedim kullanımını kılavuza uygun yaptım cihaz sıfır ayarında, dedilerki harddisk kullanılmış artık iade alamayız.
Cihazı göndersem geri gelicek almayacaklar hakem heyetine başvuracağım. Prosedürü biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Özellikler aynı ancak acer üzerinden de sordum ve sitesinde 2 ürün ayrı sergilenmiş. Bu büyük bir avantaj iade ederken bence. Hakem heyetine başvururken dilekçe dışında herhangi bir şey yapmam gerekirmi? Kaç günde sonuçlanır?

Söyleğimde dedim kullanımını kılavuza uygun yaptım cihaz sıfır ayarında, dedilerki harddisk kullanılmış artık iade alamayız.
Cihazı göndersem geri gelicek almayacaklar hakem heyetine başvuracağım. Prosedürü biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
1 ay suruyor bazi yerlerde. Tuketici hakem heyetinin yerini bul veya @BilgisayarKurdu konu acmisti onu incele. O site urunu ile sana gelen urun farkli oldugundan dolayi kesin iade edersin. Firma ile muhatap olma.

1 ay suruyor bazi yerlerde. Tuketici hakem heyetinin yerini bul veya @BilgisayarKurdu konu acmisti onu incele. O site urunu ile sana gelen urun farkli oldugundan dolayi kesin iade edersin. Firma ile muhatap olma.

Katılıyorum vakit kaybetmeden Tüketici Hakem Heyetine gitmelisiniz. Yok windows yüklenmiş yok depolama alanı kullanılmış bunlar tamamen süreye oynama hareketleridir. Gün sonunda süreyi kaçırırsanız bu sefer süreyi geçirdiniz derler. İlk bahsettikleri hususlara hiç değinmezler bir daha.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı