Teknosa Outlet Ürün Alınır mı?

Teknik servis çalışıp çalışmadığına bakmış sadece. Onun dışında çizikler var olduğu ve kutusunun vesaire olmadığı yazıyor. Garanti durumu falan göremedim.

Riske girmeyi seviyorsanız alabilirsiniz. MediaMarkt'a bazen teşhir ürünler oluyor. MediaMarkt teşhir ürünlerin bizzat kendi fotoğrafını ekliyor sitesine. Ne aldığınızı görüyorsunuz en azından. Burada tercih size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönül rahatlığıyla satın alabilirsin. 0 ürün alacağım diye boşa para ödemenin lüzumu yok, cebinde kalsın hayrı olur elbet.

Teşhir Ürün Nedir?
Teşhir ürünleri, mağazada sergilenen kutusu açılmış ürünlerdir. Teknosa Teknik Servis Merkezi tarafından kontrolü yapılan ürünlerin hepsi çalışır durumdadır.

Teknosa.com’da satılan teşhir ürünlerinin hepsi stoklarımızda mevcut ve gönderime hazırdır.

Teşhir ürünlerinin garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresi fatura kesim tarihi ile başlar.

Teknosa.com’da satılan outlet ürünlerde sıfır ürünlerde olduğu gibi Mesafeli Satış Sözleşmesi geçerlidir.

Ürünlerin fiziksel durumu hakkındaki detaylı bilgiye ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Outlet Ürünler
Outlet ürünler, kutusu hasarlı, müşteriden iade alınmış ve seri sonu ürünlerden oluşmaktadır.

Teknosa.com’da satılan outlet ürünlerinin hepsi stoklarımızda mevcut ve gönderime hazırdır.
Outlet kapsamında uygun fiyatlarla satılan seri sonu ürünlerin garanti süresi 2 yıl, diğer tüm outlet ürünlerinin garanti süresi 1 yıldır. Garanti süresi fatura kesim tarihi ile başlar.

Teknosa.com’da satılan outlet ürünlerde sıfır ürünlerde olduğu gibi Mesafeli Satış Sözleşmesi geçerlidir.

Ürünlerin fiziksel durumu hakkındaki detaylı bilgiye ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Yanlış hatırlamıyorsam teşhir ürünleri garanti kapsamında olmuyor, fakat dediğim gibi emin olamıyorum. Böyle bir konuşmayı bir firmanın personeli ile yaptığımı hatırlıyorum fakat verdiği cevaptan emin değilim. Bu işin en kısa yolu yakınınızda bulunan bir mağazaya gidip yada telefon ile arayıp birinci ağızdan cevap almak olacaktır.
Not olarak şunu da belirteyim, servise gönderilip kullanıcı hatası denmeyen donanıma çok nadir rastladığım için garantiye de pek önem vermiyorum açıkcası. Açık kapıyı bulmuşlar, garanti bunu kapsamıyor yada kullanıcı hatası diye ondan sonrada 5 sene garanti veriyoruz diye böbürleniyor firmalar.

İstanbul Bilişim gibi bir yer olsa alınabilir. Çünkü oraya insanlar mağaza gezmeye değil içeri girip alıp çıkmaya geliyorlar. Ama Teknosa'da Recep İvedik gibi klavye tuşlarına vura vura geçiyor insanlar:) Cherry Switch'lerin tanıtım standındaki klavye tuşlarını bile çalıyorlar:)

1:05'den sonrası gibi:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kesinlikle önermiyorum. Zamanında Teknosa Outlet ürün kampanyasından faydalanayım derken cebimdeki paradan oluyordum. 3 veya 4 ürün söylemiştim, biri bile sağlam gelmedi, hepsi çizik içinde ve fazlasıyla eskitilmişti, bunun üstüne iadede edemedim direk firmaya. Tüketici haklarına başvurmuştum 2 haftayı geçmeden ve neyse ki olumlu sonuç aldım iade ettim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı