Teknosa'dan alınan JBL460BT kulaklığı garantiye gönderme

BarBo12

Hectopat
Aldığım JBL kulaklığımın kutusunun arkasında 2 yıl garanti verdikleri yazıyor. Tam olarak ne yapmam gerek bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
e-Fatura olarak da faturam duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığım JBL kulaklığımın kutusunun arkasında 2 yıl garanti verdikleri yazıyor. Tam olarak ne yapmam gerek bilgi verirseniz çok mutlu olurum.
e-Fatura olarak da faturam duruyor.
2 seçeneğiniz var:
1) Teknosa'ya yollarsınız. Onlar da servise yollar.
2) Doğrudan servise yollarsınız.

Ben 2.'sini tavsiye ediyorum. Araya Teknosayı sokmak süre uzatmaktan başka bir işe yaramaz.

JBL'nin garantisine Aztek Teknoloji bakıyor. İnternette olumlu/olumsuz bir çok yorum var haklarında. Ben Urbanears kulaklığımı 3 defa yolladım. 3'ünde de pandemi olmasına rağmen gayet ilgililerdi ve hızlıca sonuç aldım.

Buradaki numaradan aramayı deneyin. İnternette, telefondan ulaşamadığı için şikayetçi olan insanlar olmuş. Benim yolladığım zaman pandemi dolayısıyla telefonları çalışmıyordu. E-posta ile iletişime geçmiştim. Her e-postaya istisnasız 1 gün sonra cevap verdiler. Eğer telefonla ulaşamazsanız e-posta atmayı deneyin.

Size yapmanız gerekenleri anlatacaklar zaten. Kargo kodu verecekler, o kod ile ücretsiz bir şekilde yollayacaksınız. Faturanızın bir kopyasını kutuya koymanızı isterler.

Benim konuma göz atabilirsiniz:

2 seçeneğiniz var:
1) Teknosa'ya yollarsınız. Onlar da servise yollar.
2) doğrudan servise yollarsınız.

Ben 2.'sini tavsiye ediyorum. Araya Teknosa'yı sokmak süre uzatmaktan başka bir işe yaramaz.

JBL'nin garantisine aztek teknoloji bakıyor. İnternette olumlu/olumsuz birçok yorum var haklarında. Ben urbanears kulaklığımı 3 defa yolladım. 3'ünde de pandemi olmasına rağmen gayet ilgililerdi ve hızlıca sonuç aldım.

Buradaki numaradan aramayı deneyin. İnternette, telefondan ulaşamadığı için şikayetçi olan insanlar olmuş. Benim yolladığım zaman pandemi dolayısıyla telefonları çalışmıyordu. E-posta ile iletişime geçmiştim. Her e-postaya istisnasız 1 gün sonra cevap verdiler. Eğer telefonla ulaşamazsanız e-posta atmayı deneyin.

Size yapmanız gerekenleri anlatacaklar zaten. Kargo kodu verecekler, o kod ile ücretsiz bir şekilde yollayacaksınız. Faturanızın bir kopyasını kutuya koymanızı isterler.

Benim konuma göz atabilirsiniz:

Merhaba öncelikle çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım mng ve UPS için kargo kodu verdiler öyle gönderdim dün ellerine ulaşıldı fakat hala bir dönüş yapılmadı size kaç günde geldi acaba?

Merhaba öncelikle çok teşekkür ederim dediğinizi yaptım mng ve UPS için kargo kodu verdiler öyle gönderdim dün ellerine ulaşıldı fakat hala bir dönüş yapılmadı size kaç günde geldi acaba?
Ulaştığında sizle iletişime geçmiyorlar diye biliyorum. Eğer eksik yolladıysanız (Fatura veya başka bir şey) "şu eksiktir lütfen iletişime geçiniz" gibi bir mesaj yolluyorlar.

İncelemesi yapıldığında size söylenmesi gereken bir şey var ise arayıp/mesaj atıp söylerler muhtemelen. Yok ise işlemler bittiğinde ne yaptıklarıyla ilgili (Değişim, tamir) ve kargoya verdiklerine dair bir mesaj atarlar.

15 iş günü süreleri var. Yani 3 hafta. Ben yolladığımda çok daha kısa sürede halledip geri göndermişlerdi ama yoğunluğa bağlı değişir tabii. Ne durumda olduğuna dair bilgi almak isterseniz arayabilirsiniz tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı