Teknosa'dan alınan ürün teknik servisten 20 günü geçmesine rağmen gelmedi

Ahnohnim

Centipat
Daha fazla  
Bir tane gamepad almıştım. Aldığım günün 2. günü konsol kendi kendine drift problemleri oluştu. Farklı bir yerde olduğum için iade edemedim. Ürün teknik servise gitti. Mesaj geleceğini söylediler ama Teknosa'dan çıt bile yok 20 günü geçeli bayağı oldu. İade veya değişim hakkim var mı?

20 iş günü geçtiyse seçimlik hakkınızı kullanabilirsiniz. Teknosa'ya durumu belirtip iade-degisim talep etmeniz lazım. Yan çizerlerse Teknosa'ya yine talebinizi belirten bir mail atın, hakkınızı kullandırtmazlarsa THH'ye başvuracağınızı belirtip THH'ye başvurun.

20 iş günü geçtiyse seçimlik hakkınızı kullanabilirsiniz. Teknosa'ya durumu belirtip iade-degisim talep etmeniz lazım. Yan çizerlerse Teknosa'ya yine talebinizi belirten bir mail atın, hakkınızı kullandırtmazlarsa THH'ye başvuracağınızı belirtip THH'ye başvurun.

Hocam Teknosa'nın mail nereden ulaşabilirim bulamadım :(

20 iş günü. Yani sadece hafta içi günleri sayacaksın. Ayrıca Teknosa web sitesinden de kontrol edebiliyorsun.

Hocam az önce dediğinizi yaptım şaka gibi ürün ile alakalı hiçbir şey gözükmüyor ürün ile alakalı teknik servis talebi bile açılmamış bugün ilk THH gideceğim hocam olamaz böyle bir şey :mad:

Son düzenleme:
Hocam Teknosa'nın mail nereden ulaşabilirim bulamadım :(

Hocam az önce dediğinizi yaptım şaka gibi ürün ile alakalı hiçbir şey gözükmüyor ürün ile alakalı teknik servis talebi bile açılmamış bugün ilk THH gideceğim hocam olamaz böyle bir şey :mad:
Herhangi bir belge almadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı