Teknosa'dan Anker Soundcore Life Q10İ alınır mı?

dovahkiin37

Hectopat
Daha fazla  
Link bu. İnternetten kulaklığın incelemelerine baktım. Çoğu kişi memnun gibiydi. 900TL'ye görünce şaşırdım biraz. Güvenebilir miyim? Kulaklık iyi mi? Oyun oynamayacağım amacım müzik dinlemek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Link bu. İnternetten kulaklığın incelemelerine baktım. Çoğu kişi memnun gibiydi. 900Tlye görünce şaşırdım biraz. Güvenebilir miyim? Kulaklık iyi mi ? Oyun oynamayacağım amacım müzik dinlemek.
Ben bütçesine karar veremeyen biri olarak zamanında 5 aydan fazla bir süre boyunca Q20 hariç o serinin tüm kulaklıklarının yorumlarını incelemiş biri olarak söyleyebilirim ki ben de memnun olmayana neredeyse hiç denk gelmedim. Şu an aktif olarak Q30'u kullanıyorum ve oldukça memnunum ben de. Tek sorun Anker'in kulaklıkları ses kalitesinin getirmiş olduğu zorundalıkla beraber biraz büyük oluyor, ses kalitesi olarak JBL'in bu fiyattaki kulaklıklarından çok daha iyi olsa da biraz kaba duruyor. Onun dışında bir sorunu yok. Bildiğim kadarıyla bahsi geçen kulaklık modeli Q10'un bass kalitesi hariç oldukça benzer bir model.

Teknosanın sitesine pek vakıf olmasam da satıcı Teknosa yazıyor, satıcıdan yana da bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Ben bütçesine karar veremeyen biri olarak zamanında 5 aydan fazla bir süre boyunca Q20 hariç o serinin tüm kulaklıklarının yorumlarını incelemiş biri olarak söyleyebilirim ki ben de memnun olmayana neredeyse hiç denk gelmedim. Şu an aktif olarak Q30'u kullanıyorum ve oldukça memnunum ben de. Tek sorun Anker'in kulaklıkları ses kalitesinin getirmiş olduğu zorundalıkla beraber biraz büyük oluyor, ses kalitesi olarak JBL'in bu fiyattaki kulaklıklarından çok daha iyi olsa da biraz kaba duruyor. Onun dışında bir sorunu yok. Bildiğim kadarıyla bahsi geçen kulaklık modeli Q10'un bass kalitesi hariç oldukça benzer bir model.

Teknosa'nın sitesine pek vakıf olmasam da satıcı Teknosa yazıyor, satıcıdan yana da bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.

Ben tasarım olarak kulağımı kaplamasını daha çok seviyorum. Beğenmemin sebeplerinden birisi de o. Trendyol N11 gibi yerlerde 1200TL civarı kulaklık. Teknosa'da 900 olunca biraz tuhafıma gitti. Kulaklık sorunsuz gelir umarım sipariş verirsem.

@dovahkiin37 dediğiniz gibi ben de Teknosa'dan sipariş vermeyi düşünüyordum ama hiç değerlendirme ve yorum olmayınca ben de riske atmak istemedim. Konu açmayı düşünüyordum alınır mı diye hatta, sizin konunuzu gördüm şansa. Hepsiburada'dan satın aldım, ne kadara almıştınız?

@dovahkiin37 dediğiniz gibi ben de Teknosa'dan sipariş vermeyi düşünüyordum ama hiç değerlendirme ve yorum olmayınca ben de riske atmak istemedim. Konu açmayı düşünüyordum alınır mı diye hatta, sizin konunuzu gördüm şansa. Hepsiburada'dan satın aldım, ne kadara almıştınız?
1140TL yanlış hatırlamıyorsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı