Teknosa'dan yenilenmiş iPhone X ya da XR alınır mı?

Tam olarak neden alınmaz bende yenilenmiş iphone 8 aldım ve kullanıyorum yazdan beri hiç bi sorunu yok bitek sessiz tuşu degişmiş
Bir telefonu alan 10 kişiden sadece bir tanesinin sorunsuz kullanıyor olması o ürünün alınmaz olduğunu gerçeğini değiştirmiyor. Açın bakın tüm satıcı yorumlarına yenilenmiş telefon alan herkes problem yaşıyor cihazlarda. Bu ekonomi de kumar oynamak gibi yenilenmiş telefon almak.

Bir telefonu alan 10 kişiden sadece bir tanesinin sorunsuz kullanıyor olması o ürünün alınmaz olduğunu gerçeğini değiştirmiyor. Açın bakın tüm satıcı yorumlarına yenilenmiş telefon alan herkes problem yaşıyor cihazlarda. Bu ekonomi de kumar oynamak gibi yenilenmiş telefon almak.

Tmmda neden alınmaz işte onu soruyorum.

Merhaba. Ben şubat 2023'te EasyCep'ten XR aldım yakınlarım da alıyor. Hala kullanıyorum hiçbir sorunu yok. Ayrıca ek garantilerle falan çok iyi oluyor. Ekran sigortasını yaptırmıştım ve ekran yere düşünce kırıldı. Kargoya verdim ve orijinal ekranla değiştirip gönderdiler hala kullanıyorum. Ben EasyCep'ten alacağın yenilenmişi öneririm ancak diğer kurumların ne derece iyi olduğunu bilmiyorum. Yanı sıra XR hala birçok Android cihaza taş çıkarabilecek düzeyde iyi bir cihaz. A12 bionic hakkını veriyor gerçekten. Güncelleme desteğine gelince evet yeni iOS güncellemelerini alamayacaklar ama zaten gücenlik açığı olursa hemen güncelleme gönderiyorlar ki iPhone 6ya bile gönderiliyor. Bütçeniz varsa ve iPhone almayı istiyorsanız öneririm. İyi günler.

Hocam cihazın kozmetiğini ne seçmiştiniz?

Tam olarak neden alınmaz bende yenilenmiş iPhone 8 aldım ve kullanıyorum yazdan beri hiçbir sorunu yok bir tek sessiz tuşu degişmiş.

Hocam hangi kozmetikte aldınız ya da hangi kalite.

Yeni konular

Geri
Yukarı