Telefon alma konusunda kararsız kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serkan07

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu ocak ayına doğru bi telefon almayı düşünüyorum. Bütçe sıkınıtım yok. Ne gibi telefonlar önerebilirsiniz. Günlük hayatımda 4-5 saat, maksimum 7-8 saat kullanırım. Şarkı dinlerim, oyun oynarım, internette gezinirim ve daha bunun gibi şeyler. Şarj konusunda 1 günü çıkarsa yeter. Htc One M8 modelinin tasarımı çok hoşuma gitti. Birde sizin önerilerinizi okumak isterim. (Bu arada IPhone'a hayır demem eğer ikna olursam öyle birşeyde düşünebilirim. )

LG G3 alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayacaktır.

LG G3 alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayacaktır.
Bazı yerlerde 2K ekranın çok fazla şarj yediğini okudum. Bu çok fazla önemli olmasa da benim için telefonun ekranı çok büyük. M8 gibi ekranı aşırı büyük olmayan telefonlar daha çok hoşuma gidiyor.

Bazı yerlerde 2K ekranın çok fazla şarj yediğini okudum. Bu çok fazla önemli olmasa da benim için telefonun ekranı çok büyük. M8 gibi ekranı aşırı büyük olmayan telefonlar daha çok hoşuma gidiyor.
LG G3 seni yarı yolda bırakır beslenmesini şarjdan yiyen bir cihaz.

Asus ZenFone 5 veya Asus Zenfone 6 bence bir bak bunlara işini görürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ZenFone 5 veya Asus Zenfone 6 bence bir bak bunlara işini görürler...
Tasarımı pek hoşuma gitmedi. Şu IPhone tarzı tasarımları seviyorum. Sade ve şık. M8 bu tarife en çok uyan telefon gibi geliyor bana ancak fazla araştırma da yapmadım. LG G3 gibi telefonlar tabiri caizse "şişko" gibi geliyor bana :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı