Telefon hacklenince ne yapılmalı?

mehmet4186

Zeptopat
Daha fazla  
Telefonumda boş boş takılıyordum, bir anda uygulamalara girmeye başladı. Ana ekranda sağ sol sağ sol yapıp uygulamalara girip çıkıyordu, telefonu kapatmama bile izin vermedi. Zar zor tamamen kapattım telefonu, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumda boş boş takılıyordum, bir anda uygulamalara girmeye başladı. Ana ekranda sağ sol sağ sol yapıp uygulamalara girip çıkıyordu, telefonu kapatmama bile izin vermedi. Zar zor tamamen kapattım telefonu, ne yapmam lazım?

Film gibi duruyor :D. Telefonu açın, açtığınız gibi internete erişimini kesin ondan sonra menüden değil ayarlardan uygulama kısmından bir göz atın genelde random isimli olur bulamazsanız direk format atın.

Hocam bir açın tekrar deneyin belki hack değildir başka bi şeydir eğer devam ediyorsa telefon tamircisine götürün durumu anlatın gerekeni yaparlar

Geri
Yukarı