Telefon hangi siteden alınmalı?

Bence 6S almayın çünkü desteği kesildi tabii sizin tercihiniz.
Ben telefonu sadece whatsapp ve internet için kullanacağım.Sosyal medya kullanmayacağım için hayli hayli yeter diye düşünüyorum.

Evet bugün.
Çok teşekkür ediyorum.

Ama hiç doğum günümmüş gibi hissedemiyorum hatta hissetmiyorum sıradan tipik monoton gün.
😁

Whatsapp iOS 12 istiyor. iPhone 6s iOS 15 olduğuna göre 3-4 yıl hayli hayli yeter.
Birden iOS 16'ya çekilecek WhatsApp desteği, ayrıca tek sorun WhatsApp falan değil. App Store'da çoğu uygulamada sorun yaşayacaksınız. Jailbreak ile çözülebileceğini sanmıyorum, zaten Jailbreak yaptığınız gibi olmayan şarjı da gidecektir o cihazın.

Birden iOS 16'ya çekilecek WhatsApp desteği, ayrıca tek sorun WhatsApp falan değil. App Store'da çoğu uygulamada sorun yaşayacaksınız. Jailbreak ile çözülebileceğini sanmıyorum, zaten Jailbreak yaptığınız gibi olmayan şarjı da gidecektir o cihazın.
Bak sırf emin olmak için konu açtım 😄 Yokmuş öyle bir şey.

Son düzenleme:
Sizce bu linklerden hangisinden yenilenmiş telefon almalıyım? İlçede yaşadığım için iade yapmak zor oluyor. Bir sıkıntı çıkarsa hangisinden kolay iade yapabilirim? Hangisi daha güvenilirdir? (not: İkisinden birini seçiniz)
Hepsiburada: https://www.hepsiburada.com/yenilenmis-apple-iphone-6s-32-gb-12-ay-garantili-a-grade-p-HBV00000A3QXL
EasyCep: Apple iPhone 6s 32 GB Silver | EASYCEP

İnternetteki çoğu siteden telefon alınmaz (kötü paketleme ve kargo) alacaksan Hepsiburada'ya bak tabii sen yine satıcı ve yorumlardan emin ol boşuna uğraşırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı