Telefon için 1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Shezus_

Hectopat
Yaklaşık 500 ile 1000 TL arasında bütçem var günün çoğunu müzik dinleyerek geçiriyorum önceden Xiaomi'nin mi true Wireless Earbuds Basic S model kulaklığı kullanıyordum ve işimi rahatça görüyordu. Maalesef kulaklığımın kutusunu düşürdüm ve tekrar bulamadım bu yuzden yeni bir kulaklık satın almaya karar verdim. Biraz araştırma yaptım JBL wave 100TWS markalı kulaklığı çok öneren gördüm fakat kulaklıkta kapak olmaması biraz beni düşündürüyor. Kullanan arkadaşlar bu konuda yorum yaparsa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Yaklaşık 1-2 senedir Samsung Galaxy Buds 2 kullanıyorum. Abim kendisine telefon aldığında telefon ile birlikte hediye olarak verilmişti. Bu kulaklığı kullanmaya başladıktan sonra kardeşim içinde modelini hatırlayamadığım Xiaomi marka başka bir kulaklık aldık. Kutularını eline aldığın anda fark edilecek bir kalite farkına sahip Galaxy Buds 2 (kardeşime aldığım kulaklık kıytırık bir kulaklık da değildi.) Şarj süresi harika (Type-C kullanıyor), okula otobüs ile giderken vs günlerce şarj etmeden kullandığımı hatırlarım. Boyutu diğer Bluetooth kulaklıklara göre daha ufak kulakta çok kaba durmuyor. Mikrofonunun sesi biraz boğuk geliyor ama rahatça anlaşılıyor. Çağrı yanıtlama, şarkı atlama, başa sarma vs gibi özellikleride her kulaklıkta olduğu gibi var hele bir de Samsung marka bir telefon kullanıyorsan telefonda bulunan uygulamasıyla ses ayarlarını değiştirebiliyorsun. Ses kalitesi harika yapısı sayesinde dışarıdaki sesi direk kesiyor. Fiyatı son zamanlarda bayağı artmış ama belirlediğin bütçeye uygun tavsiye ederim.

Geri
Yukarı