Telefon internetini bilgisayara bağlayınca ping sorunu

MEZ4RC1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Özetle telefonun internetini kablo ile bağlayınca oyunlarda 400-1000 arası ping alıyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu 1 yıldır böyle kullanıyorum neredeyse. Bu durum son 3-4 ayda oldu. Bazen 60-70 ping görüyorum hala ancak çok uzun sürmüyor.
Şimdi denediklerimi söyleleyim:
Telefon güncelleştirmelerini kapadım.
Google Play güncellemesini kapadım.
LTE bağlantısını açtım.
Başka bir telefon ile bağlamayı denedim.

Birkaç kişi neden internet bağlatmıyorsun diyecektir. Efendim biz interneti telefon direğinden kablo ile kullanıyorduk. telefon hattı kapandığı için ve artık telefon direğinden değil de kutudan telefon ve internet verildiği için eve kutu takılması lazımmış. Başvuruda bulunduk ancak müstakil bir ev olduğundan ikametgahı bu adrese olan bi tek biz varız. O yüzden ordaki görevliler kutunun bağlanması 1 yılı bulur en az dediler.

Aklına çözüm gelenlerden (gerek telefondaki pingi düzeltmek gerek eve internet bağlatmak) yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Özetle telefonun internetini kablo ile bağlayınca oyunlarda 400-1000 arası ping alıyorum. Önceden böyle bir sorun yoktu 1 yıldır böyle kullanıyorum neredeyse. Bu durum son 3-4 ayda oldu. Bazen 60-70 ping görüyorum hala ancak çok uzun sürmüyor.
Şimdi denediklerimi söyleleyim:
Telefon güncelleştirmelerini kapadım.
Google Play güncellemesini kapadım.
LTE bağlantısını açtım.
Başka bir telefon ile bağlamayı denedim.

Birkaç kişi neden internet bağlatmıyorsun diyecektir. Efendim biz interneti telefon direğinden kablo ile kullanıyorduk. telefon hattı kapandığı için ve artık telefon direğinden değil de kutudan telefon ve internet verildiği için eve kutu takılması lazımmış. Başvuruda bulunduk ancak müstakil bir ev olduğundan ikametgahı bu adrese olan bi tek biz varız. O yüzden ordaki görevliler kutunun bağlanması 1 yılı bulur en az dediler.

Aklına çözüm gelenlerden (gerek telefondaki pingi düzeltmek gerek eve internet bağlatmak) yardımlarını bekliyorum.
Superbox almanızı öneririrm normal olarak Superonline başvurusu yapın port yoksa 50TL kadar indirimli satıyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı