Telefon İşlemci Performans Karşılaştırması

Ben teşekkür ederim, ne demek.
Evet. Mi 9T, f/p olarak gayet başarılı bir cihaz. Çipsetinin genel olarak SD 835 ile eşdeğer olduğunu düşünürsek performans anlamında gayet başarılı bir cihaz. Kamera olarak en güncel Sony lenslerini kullanıyor ve gayet başarılı. DxOMark test etse, skoru kesinlikle 100+ olurdu diyebilirim. Batarya olarak 2 günü çıkardığını duydum birçok kaynaktan. Ayrıca ekran olarak da başarılı, çentik olmaması için kamera motorlu sisteme kurulu ve bu motor 300.000 açıp kapanma ömrüne sahip. Bu da günde 150 kullanımda, 5.5 yıl üstü kullanım demek.

Mi 9T Pro gelirse fiyatının düşeceğini sanmıyorum. Segmentleri farklı. Mi 9 çıktı, Mi 8'in fiyatı daha da arttı. Riske atmaya gerek yok bence. Eğer 4K'da 60 kare video (ki tamamen gereksiz, elektronik sabitleme devre dışı kalıyor akabinde kullanılmaz hale geliyor.) çekmeyecekseniz ya da çok ağır kullanıcı değilseniz Mi 9T Pro almanıza da kesinlikle gerek yok. Saygılar.
Aslında Lg G7 ThinQ almayı düşüyordum. 1000 Tl zam geldi. 2 telefonun da iyi yönleri var ama telefonun genelde medya tüketimi için kullandığım için ekranına önem veriyorum. Gerçi z2' den sonra hangi telefonu kullansam bana iyi gelir de. Almışken en iyisini almak istiyor insan. G7' yi kaçırmak beni üzdü.

Aslında Lg G7 ThinQ almayı düşüyordum. 1000 Tl zam geldi. 2 telefonun da iyi yönleri var ama telefonun genelde medya tüketimi için kullandığım için ekranına önem veriyorum. Gerçi z2' den sonra hangi telefonu kullansam bana iyi gelir de. Almışken en iyisini almak istiyor insan. G7' yi kaçırmak beni üzdü.
Evkur'da 3399 TL şuan.
Ama bence Mi 9T'nin ekranı da kötü değil kesinlikle. Çentiksiz olması da büyük bir artı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı