Telefon kılıfı nereden alınmalı?

siyahoyuncu_42

Hectopat
Arkadaşlar yeni bir kılıf alacağım. Kılıf için en iyi yer neresi? Yani nereden alırsam daha iyi kılıflar bulurum? Telefon A33.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bir kılıf alacağım. Kılıf için en iyi yer neresi? Yani nereden alırsam daha iyi kılıflar bulurum? Telefon a33.

Eğer şeffaf değil de sevdiğiniz bir sporun baskılı halini istiyorsanız internette çok fazla var benim aldığım bir yer var tasarlabana isimli çoğu spor klasmanında kılıf satıyorlardır bakmanızı öneririm.

Ben de baskılı aldım da resimdeki gibi canlı değildi. Öyle bir sorun olur mu?

Benim aldığımda resim yoktu ve galiba oradakilerin çoğunda resim yok futbolcunun imzası adı soyadı sponsorları vb eğer isterseniz kendi isminizide yazdırabiliyorsunuz, bana soluk gelmedi yakın zamanda 1 tane daha almayı planlıyorum.

Benim aldığımda resim yoktu ve galiba oradakilerin çoğunda resim yok futbolcunun imzası adı soyadı sponsorları vb eğer isterseniz kendi isminizide yazdırabiliyorsunuz, bana soluk gelmedi yakın zamanda 1 tane daha almayı planlıyorum.
Güzel de ben futbolla alakalı almayacağım hocam.
İnternetten alınabilir, çok çeşit var.
İnternette çok var. Zor buluyorum kendime göre bir kılıf. Herhangi bir alışveriş sitesinde bildiğiniz bir satıcı var mı?

Güzel de ben futbolla alakalı almayacağım hocam.

İnternette çok var. Zor buluyorum kendime göre bir kılıf. Herhangi bir alışveriş sitesinde bildiğiniz bir satıcı var mı?

Hocam öylesine söyledim bende futbol ile alakalı almadım aklıma en basit o geldi ama orada galiba sadece F1 futbol basketbol gibi sporlar var.

Bulunduğunuz ildeki çarşıdaki telefonculardan,pazardaki telefonculardan bulabilirsiniz.Özel baskılı bir kılıf arıyorsanız internette birçok site mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı