Telefon sıfırlandıktan sonra şebeke gitti

neyse hepinize teşekkürler yarın telefonu aldığım yere gidip bir sorcam telefonu sıfırladığma pişman oldum

evet öyle gözüküyor
Evet imeiniz patlamış. Normalde mtk işlemcilerde sorun olmuyordu ama herhalde redmi 9 da bu tip problemler oluşabiliyordu. Önceden konusu vardı başka forumda. Aldığınız kişi yeniden atar Imei'yi bundan sonra harici bir uygulama ile sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Evet imeiniz patlamış. Normalde mtk işlemcilerde sorun olmuyordu ama herhalde redmi 9 da bu tip problemler oluşabiliyordu. Önceden konusu vardı başka forumda. Aldığınız kişi yeniden atar Imei'yi bundan sonra harici bir uygulama ile sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Geçmiş neyse hepinize teşekkürler yarın telefonu aldığım yere gidip bir sorcam telefonu sıfırladığma pişman oldum

Evet imeiniz patlamış. Normalde mtk işlemcilerde sorun olmuyordu ama herhalde redmi 9 da bu tip problemler oluşabiliyordu. Önceden konusu vardı başka forumda. Aldığınız kişi yeniden atar Imei'yi bundan sonra harici bir uygulama ile sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Geçmiş olsun.
neyse hepinize teşekkürler yarın telefonu aldığım yere gidip bir sorcam telefonu sıfırladığma pişman oldum

Yeni konular

Geri
Yukarı