Recovery Telefoncu brom mode unbrick işlemi için kaç TL alır?

ADB algılıyorsa ADB reboot bootloader yazıp Fastboot moda almayı deneyebilirsin.

Uzaktan masaüstüne bağlanma programı.

Direk benim masaüstü ne mü bende işlem başlamıyor SP Flash Tool da ayrıca Serial bağlantıda Redmi 9A olarak görünüyor.

Cihaz tuş kombinasyonu ile Fastboot mod acımıyorsa ADB ile yönlendirme yapamaz çünkü boot bölümü zarar görmüştür.

Yokmu bir çözümü benim bilgisayar da işlem başlamıyor ama MTK com3 olarak algılıyor.

Direk benim masaüstü ne mü bende işlem başlamıyor SP Flash Tool da ayrıca Serial bağlantıda Redmi 9A olarak görünüyor.

Yokmu bir çözümü benim bilgisayar da işlem başlamıyor ama MTK com3 olarak algılıyor.
Sadece SP flash tool mu kullaniyorsun? Eğer evet ise auth bypass lazım. @626016 hocam bypass dosyası sizde var mı?

Sadece SP Flash Tool mu kullaniyorsun? Eğer evet ise auth bypass lazım. @626016 hocam bypass dosyası sizde var mı?

İlk kullanmaya başladığımda MTK sürücüler eksikti işlem başlıyordu status_ext_ram_exception hatası vermişti sürücüleri tam yükleyip denedim işlem başlamadı işletim sistemini tekrar yükledim denedim işlem başlamadı.

IMG_20240512_001253.jpg

Dediğim gibi şuan artık yazı yazarak çözemiyorum sadece uzak bağlantı ile yapıyorum zaten şuana kadar 43 telefon kurtardım forum dolayısı ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı