Telefonda internet çok yavaş

MonkeyDGarp

Hectopat
Arkadaşlar en basitinden Twitter giriyorum videolar açılmıyor bile ama bilgisayarda internet çok iyi. Bunun sebebi nedir? Telefonum mu çok kötü acaba? Oppo A15s kullanıyorum.

Dediğiniz gibi yaptım hızım 22.9 mbps çıktı yavaş olması normal mi? Şu an köy gibi bir yerde yaşıyorum. İnsanların 1000 mbps'ye kadar kullandığının farkındayım ama bu hız cidden basit bir twitter videosunu bile açamıyor bazen. Bilgisayarda ise hız 40 mbps civarı ve onda böyle sorunlar çekmiyorum genellikle.

Dediğiniz gibi yaptım hızım 22.9 Mbps çıktı yavaş olması normal mi? Şu an köy gibi bir yerde yaşıyorum. İnsanların 1000 Mbps'ye kadar kullandığının farkındayım ama bu hız cidden basit bir Twitter videosunu bile açamıyor bazen. Bilgisayarda ise hız 40 Mbps civarı ve onda böyle sorunlar çekmiyorum genellikle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoyi buldum buna bir bakın ve şunları yapın ayarlar > yedekle ve sıfırla >ağ ayarlarını sıfırla

Dediğiniz gibi yaptım hızım 22.9 mbps çıktı yavaş olması normal mi? Şu an köy gibi bir yerde yaşıyorum. İnsanların 1000 mbps'ye kadar kullandığının farkındayım ama bu hız cidden basit bir twitter videosunu bile açamıyor bazen. Bilgisayarda ise hız 40 mbps civarı ve onda böyle sorunlar çekmiyorum genellikle.
Bahsettiğiniz 1 Gbps kullanan insanlar muhtemelen Türkiyede yaşamamakta. Konuya gelecek olursak o hız değerine göre rahatça uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Telefon veya hat ayarlarıyla ilgili bir problem var.

Superbox mu var hocam?
Soruyu doğru anladıysam TürkTelekom kullanıyoruz hocam.

Bahsettiğiniz 1 Gbps kullanan insanlar muhtemelen Türkiyede yaşamamakta. Konuya gelecek olursak o hız değerine göre rahatça uygulamayı kullanmanız gerekmektedir. Telefon veya hat ayarlarıyla ilgili bir problem var.
Sağ olun hocam içim rahatladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı