Telefondaki internet hotspot açmadan nasıl dağıtılır?

Windows 10 mu 11 mi kullanıyorsunuz? Bir de neden Wi-Fi yerine kablolu kullanma ihtiyacı hissediyorsunuz?

Wi-Fi hotspot olarak yakalanır diye değerlendirilir diye düşündüm ama farklı uygulamalar var galiba şimdi onları deniyorum.

Kablo ile bağlamak da bir sorun değil benim için, arasıra kullanacağım için kablo ile de bağlayabilirim.

Hangisi daha kolay olursa o yöntemi kullanabilirim ama kablo ile şu an yapamadım.

Windows 10 kullanıyorum. Ek bir ayar yapmadan telefonun Wi-Fi'sini tethering ile kullanabildim ama mobil veriyi kullanamadım kablo ile.

USB'den bağlayıp adb üzerinden telefonu görebiliyorum ama bilgisayardan telefonun internetini kullanabilmek için tam olarak hangi komutu çalıştırmam gerekiyor onu anlayamadım.

Amacım hotspot olarak göstermeden kullanabilmek hocam.
Hocam Hotspot açmadan, usb tethering açarak pc den İnterneti kullanabilirsiniz. Yani Hotspot açık değil.

Am atam olarak sizin ne istediğinizi anlamadım

Hocam Hotspot açmadan, usb tethering açarak pc den İnterneti kullanabilirsiniz. Yani Hotspot açık değil.

Am atam olarak sizin ne istediğinizi anlamadım
O şekilde internet erişimi alamadım hocam mobil veri üzerinden. Şu komutu da denedim yine de gelmedi:

netsh int ipv4 set glob defaultcurhoplimit=65

Play Market'teki paylaşım uygulamalarını deniyorum şu an kablosuz çalışıyor. Kablo ile de olur benim kullanımda sadece PC'ye bağlayacağım ara sıra fakat olmuyorsa mecbur kablosuz kullanacağım. Kablo ile daha stabil olur gibi geliyordu ama çalıştıramadım.

Telefon marka ve modeli nedir hocam?

Hocam usb İnterneti için gerekli olan, sadece bir kablo.

Telefonunuzu kabloyla pc ye bağlayın, marka ve modelde farklı olmak üzere size attığım ayarlar bölümündeki usb tethering i açın. O kadar yani, benim yaptığım işlemler bu kadar.

Kullandığım cihaz windows, xaomi de de Android 14.

Yeni konular

Geri
Yukarı