Telefondan internet paylaşmanın herhangi bir zararı var mı?

DarkWasHERE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, telefondan paylaştığım interneti kullanmadığım için şifresiz bağlanması açıktı sanırım, bu yüzden bir kişiyi bağlı gördüm, bağlı cihazlara geldiğimde bilinmeyen aygıt diyordu. Bunun bir zararı var mıdır? Telefon cahiliyim, belki de boşuna açmışımdır konuyu. Affınıza sığınıyorum artık 🙂

Bir zararı olacağını sanmam, en fazla internetinizi sömürür bağlanan kişi. Bu zamanda bu tür şeyleri şifresiz bırakmamak gerek :)

Merhaba, telefondan paylaştığım interneti kullanmadığım için şifresiz bağlanması açıktı sanırım, bu yüzden bir kişiyi bağlı gördüm, bağlı cihazlara geldiğimde bilinmeyen aygıt diyordu. Bunun bir zararı var mıdır? Telefon cahiliyim, belki de boşuna açmışımdır konuyu. Affınıza sığınıyorum artık 🙂

İnternetinizi harcar, şifre eklemenizi öneririm

Bilmediğiniz kişilere internet kullandırmayın, o kişinin yaptığı her türlü yasa dışı eylem (misal sosyal medyada birini tehdit etmek) ve girdiği her türlü yasa dışı site eğer takip altındaysa polis soruşturması olduğunda IP sahibi siz olduğunuz için sizi tutuklar veya gözaltına alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı