Telefonumu kablosuz gamepad olarak kullanmanın farklı bir yolunu arıyorum

Fulverax

Centipat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ideapad Gaming 3 R5 5600H, RTX3050, 16GB, 256GB
Meslek
Öğrenci
Efendim telefonumu Windows bilgisayarıma Bluetooth üzerinden kablosuz gamepad olarak bağlayıp kullanmak istiyorum, fakat bunu bilgisayara harici bir program yüklemeden yapmanın yolunu arıyorum. Bu mümkün müdür, mümkünse nasıl yapabilirim? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Efendim telefonumu Windows bilgisayarıma Bluetooth üzerinden kablosuz gamepad olarak bağlayıp kullanmak istiyorum, fakat bunu bilgisayara harici bir program yüklemeden yapmanın yolunu arıyorum. Bu mümkün müdür, mümkünse nasıl yapabilirim? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Harici bir program yüklemeden nasıl yapmayı planliyorsun hocam böyle bir şeyi. Gamepad almak sizin için en iyi seçenek olacaktir.

Harici bir program yüklemeden nasıl yapmayı planliyorsun hocam böyle bir şeyi. Gamepad almak sizin için en iyi seçenek olacaktir.
Hocam windows hizmetleri üzerinden harici programlar gerektirmeden shutdown sinyali vb. göndermenin mümkün olduğunu biliyorum, belki benzer bir şey bulabilirim diye düşünüyorum.

Pek mümkün olduğunu düşünmüyorum. Cihazınızın PC'ye gamepad olarak tanıtılma sebebi gönderdiği paketlerin farklılığıdır. Cihazınızda eğer halihazırda böyle bir özellik yoksa - ki ihtimal dahi vermiyorum - bu mümkün değil.

Yine de bari ekstra program kurmayayım diyorsanız Steam Link'i kurup ekran/ses özelliğini kapatıp sadece kol olarak kullanmak mümkün.

Yeni konular

Geri
Yukarı