Telegram silinen hesaptan mesaj geldi

Jukas

Picopat
Daha fazla  
Bugün telefonuma Telegram'dan bir mesaj geldi:

1713906391659.jpeg

Benim garibime giden Telegram'ın bu hesabın uzun süre önce kapandığını söylemesi. Ama mesaj bugün saat 10'da atılmış. Ve hesap silinmiş olduğu için herhangi bir bilgiye sahip değilim. Aslında en çok garibime giden birinin bana nasıl olduğumu sorması da... Bu kişinin kim olduğunu ve numarasını nasıl öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün telefonuma Telegram'dan bir mesaj geldi:

Eki Görüntüle 2177212

Benim garibime giden Telegram'ın bu hesabın uzun süre önce kapandığını söylemesi. Ama mesaj bugün saat 10'da atılmış. Ve hesap silinmiş olduğu için herhangi bir bilgiye sahip değilim. Aslında en çok garibime giden birinin bana nasıl olduğumu sorması da... Bu kişinin kim olduğunu ve numarasını nasıl öğrenebilirim?

Hocam hâl hatır soruyor işte ne güzel. Şaka bir yana bu cidden ilginç bir sorun.

Hocam öncelikle konu güzel ben bunu izninizle çalıp hikaye haline getirebilirim, konuya gelirsek büyük ihtimalle hesabı silmeden önce size mesaj attı ve sonrasında sildi, kim olduğunu bulma gibi bir şey ne yazık ki mümkün değil ama eski sevgili ihtimali yüksek, daha önce sevgiliniz olmadıysa yakınlarınızdan numaranızı almış birisi olabilir.

Hocam öncelikle konu güzel ben bunu izninizle çalıp hikaye haline getirebilirim, konuya gelirsek büyük ihtimalle hesabı silmeden önce size mesaj attı ve sonrasında sildi, kim olduğunu bulma gibi bir şey ne yazık ki mümkün değil ama eski sevgili ihtimali yüksek, daha önce sevgiliniz olmadıysa yakınlarınızdan numaranızı almış birisi olabilir.

Yakınım yok, eski sevgilimde yok. Hikaye derken nasıl hikaye?

"Bahar" falan yazdılarsa muhtemelen sizden önce bu telefon numarasını kullanan biri vardı ve o kişiyi telefonuna kaydetmiş kişiler sizi o kişi sandı.

Bu kişi de onlardan biri. Mesajı attıktan sonra hesabını silmiş. Amacı nedir ne değildir Bahar denen kişi bilir ancak. Hesabı silince son görülme uzun zaman önce olur.

Dolayısıyla ortada sizlik bir durum yok. Yazan olursa durumu böyle açıklayıp geçin ya da engelleyin geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı