Telegram üç günde 25 milyon kullanıcı kazandı

Hocam bende ilk başta dedim ne yapsak. Telegram'a şer*fsizliğine geçmek istemedim. Sonra Technopat hayatımı kurtardı. Telegram o kadarda güvenilir değil haberiyle. Sonra Discord'a örgütledim milleti sınıf başkanı olarak :D.
Hiçbirisi kökünde güvenli değil, bazı arkadaşların dediği gibi İnternet'te risk her zaman var. Whatsapp'tan ziyade Telegram'ın arayüzü çok kullanışlı ve kıyaslayınca daha üstün olduğu meydana çıkıyor. Öte yandan Whatsapp, çırpınmaya başladı bile. Resmi Instagram hesabından fotoğraf paylaştı.

İnsanlar artık gizlilik sözleşmesini değil, interaktifliği kıyaslıyor. Whatsapp'tan üstün diyenleri çok görüyorum.

Ben Telegram'ı beş senedir kullanıyorum. Ailem, okulum Whatsapp kullandığı için mecburen telefonda tutuyordum. Herkesim Whatsapp kullanmasının sevebi herkesin Whatsapp kullanmasıydı aslında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Koydu lafı Telegram😎
(!)
Yalnız Telegram şirkətində internet bizi çok iyi 😂
3 saniyədə indi :D

Hiçbirisi kökünde güvenli değil, bazı arkadaşların dediği gibi İnternet'te risk her zaman var. Whatsapp'tan ziyade Telegram'ın arayüzü çok kullanışlı ve kıyaslayınca daha üstün olduğu meydana çıkıyor. Öte yandan Whatsapp, çırpınmaya başladı bile. Resmi Instagram hesabından fotoğraf paylaştı.

İnsanlar artık gizlilik sözleşmesini değil, interaktifliği kıyaslıyor. Whatsapp'tan üstün diyenleri çok görüyorum.

Ben Telegram'ı beş senedir kullanıyorum. Ailem, okulum Whatsapp kullandığı için mecburen telefonda tutuyordum. Herkesim Whatsapp kullanmasının sevebi herkesin Whatsapp kullanmasıydı aslında.
Hocam bende geçecektim de canım istemedi :D. Ama gerçekten Telegram sade ve kullanışlı yalan yok.

Tam anlamıyla şu an, MSN Messenger 7.5'i çok istiyorum. :(
Bütün iletişim platformlarına tercih ederdim kendisini..
Şuraya gözlerim yaşlı bir iki görsel bırakmak istiyorum.. 😞

msn1.png
maxresdefault.jpg

Geri
Yukarı