Telegram'da haberimiz olmadan hesap açılmış

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar virüslü bir telefonda hat takılıyken ve Telegram uygulaması inmemişken otomatik olarak Telegram hesabı açılmış/oluşturulmuş. artık o telefondan hattı çıkardık fakat o hesabı nasıl silebiliriz? Giriş yapmayı denedim ve parolayı unuttum seçeneğini seçtikten sonra hesabı sıfırlama çıktı ve 7 güne sıfırlanacaktır yazdı. Ama hala o hesaba giriş yapılabiliyor yani başkası yapıyor. Acaba 7 gün sonra hesap sıfırlanınca girebilir mi veya o kişi iptal edebilir mi?

Hocam Telegram da WhatsApp gibi telefon numarasına gelen SMS ile açılıyor "virüssüz" olan bir telefonda açarsanız uygulamayı WhatsApp gibi diğer cihazı kapatıcaktır. Emin olmak içinde cihazlar kısmında kaldırabilirsiniz diğer cihazı.

Hocam Telegram da WhatsApp gibi telefon numarasına gelen SMS ile açılıyor "virüssüz" olan bir telefonda açarsanız uygulamayı WhatsApp gibi diğer cihazı kapatıcaktır. Emin olmak içinde cihazlar kısmında kaldırabilirsiniz diğer cihazı.
Kendi telefonumdan o hatta SMS gönderiyorum fakat o açan kişi şifre koymuş. Parola unuttum dediğimde hesap sıfırlanacaktır uyarısı ile tamam diyorum 7 güne sıfırlanacaktır diyor. Acaba yukarıda dediğim gibi o kişi girse bile kapanır mı?

Kendi telefonumdan o hatta SMS gönderiyorum fakat o açan kişi şifre koymuş. Parola unuttum dediğimde hesap sıfırlanacaktır uyarısı ile tamam diyorum 7 güne sıfırlanacaktır diyor. Acaba yukarıda dediğim gibi o kişi girse bile kapanır mı?

Telegram'da şifre olayını ilk kez duydum hocam buradan sonrasını bilmiyorum 7 gün sonra sıfırlanacak diyorsa sıfırlanacaktır.

Geri
Yukarı