Temp-mail güvenilir mi?

Odios01

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Antivirüs programı indirdim. E-posta soruyordu. Gerçek E-postamı vermek istemediğim için geçici mail tercih ettim. Birkaç defa kullandım. Birkaç yerde "IP adresinize ve telefon modelinize erişebilirler" gibi bir şey yazıyordu. Temp-mail sitesi güvenilir mi? Benim IP adresin ve telefon modelim gitmiş midir?

İp adresini ve telefon modelini her site rahatça görebilir zaten çünkü gizli bilgi değil bunlar. Temp-mail zaten gizlilik içeren ve önemli işler için kullanılacak bir mail değil tek amacı bir kerelik kullanıcağınız bir mail adresi sağlamak.

Uzun süredir kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.
Her site bu verilere erişebiliyor zaten.
Telefon modelinize her site erişiyor.
IP önemli değil.

Bu arada hangi site?
Tonla Temp-mail isimli site var.
Temp mail siteleri güvenlidir, hatta Barış Özcan bile önermişti site öneri videosunda. Benim önerim bu temp maildir.
İp adresini ve telefon modelini her site rahatça görebilir zaten çünkü gizli bilgi değil bunlar. Temp-mail zaten gizlilik içeren ve önemli işler için kullanılacak bir mail değil tek amacı bir kerelik kullanıcağınız bir mail adresi sağlamak.
Temp-mail genelde kendisini 10 dakika sonra siliyor. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
Teşekkürler. :)
Herhangi bir sıkıntı oluşmaz.
Teşekkürler. :)

Geri
Yukarı