Tenda V300 nasıldır?

Antenlerin ek yerleri, dsl ve diğer bildirim ışıklarının olduğu üst bölüm incecik. Onu kastettim.
Üstüne oturmucak yalnız kaza olur düşer bişey olur modem. Şahsen ben 3-4 defa ayağıma kablosu takıldığı için çok kötü düşürdüm modemi şans eseri bişey olmadı çok kolay kırılabilirdi nasılsa sağlam çıktı o da benim şansım :D
Şu anda o modemi kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Kablosuzda kullandığınız zaman internet olsa bile internete girmiyor. Bilgisayarda kablolu olarak kullanıyorum, 2 gün önce internet olmasına rağmen internete giremiyordum. Modemi 2-3 günde bir kapat-aç yapman lazım.
Senin internetinde problem var bence.

Şu anda o modemi kullanıyorum ve hiç memnun değilim. Kablosuzda kullandığınız zaman internet olsa bile internete girmiyor. Bilgisayarda kablolu olarak kullanıyorum, 2 gün önce internet olmasına rağmen internete giremiyordum. Modemi 2-3 günde bir kapat-aç yapman lazım.
Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Antenlerin ek yerleri, dsl ve diğer bildirim ışıklarının olduğu üst bölüm incecik. Onu kastettim.
Isınma sorunu olmadığı sürece sorun olmaz, düşecek bir yerde değil.

TP-Link TD-W9970 aldım, daha iyi bir şey alabilirdim bazen sorun çıkarabiliyor ama genel performans olarak memnunum.

2-3 senedir kullanıyorum evimdeki elektrik arızasından dolayı birçok modem değiştirdim ve bugüne kadar gördüğüm en kötü modemlerden, Wi-Fi performansı olarak berbat bir modem araya birkaç duvar girerse çekiyor gösteriyor ama aşırı yavaşlıyor, bant genişliğini değiştirdiğimde ise bulunduğu oda dışında neredeyse hiçbir yerde çekmiyor.

Geri
Yukarı