Teşhir ürünü satan Instagram sayfaları güvenilir mi?

Teksas

Decapat
Daha fazla  
Instagram'da birkaç sayfa gördüm teşhir ürünü sattığını tek bir numarayla çalıştığını söylüyorlar ve bu yüzden çok ucuz yani 11 2.500 ve sahibindende Param Güvende ile alabilirsin diyor. Veya %50 para göndererek kapıda ödeme diyor veya şubeden alabilirsiniz diyor. Şubesi şehrimde bulunmadığı için gidemedim sizce güvenilir mi bu sayfalar şubeden alsak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da birkaç sayfa gördüm teşhir ürünü sattığını tek bir numarayla çalıştığını söylüyorlar ve bu yüzden çok ucuz yani 11 2.500 ve sahibindende Param Güvende ile alabilirsin diyor. Veya %50 para göndererek kapıda ödeme diyor veya şubeden alabilirsiniz diyor. Şubesi şehrimde bulunmadığı için gidemedim sizce güvenilir mi bu sayfalar şubeden alsak?

Asla güvenme 2500 gibi bir rakamlar şaka gibi.

iPhone 11 mi 2500, Yoksa başka bir şeyden mi bahsediyorsunuz?

Bu arada ister iPhone ister başka bir şey olsun, öyle tehşir ürünü vs. vs. Diyenlerin çoğu dolandırıcıdır inanmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Param Güvende'ye güvenmenizi tavsiye etmem. Apple iPhone 11 olarak yazmamış olabilir. Sadece iPhone 11 yazdıysa bu orijinal iPhone 11 diye hak iddia edemeyebilirsiniz. Bir de @NightWist'in paylaştığı videodaki gibi çok bir şeyden haberi olmayanlar için gayet güzel bir yöntem gibi bir şey de olabilir. Bedava peynir fare kapanında olur.

Geri
Yukarı