Testislerde sızı ve yanma hissi neden olur?

sabah gidicem fakat şimdi de tedirginim ayrıca doktor olumsuz bir şey derse napıcam ben
Hocam hiç bir şey olmaz ama ben sizde prostattan şüphelendim idrarınızı yaparken zorlanıyor musunuz yada yaptıktan sonra acı hissettiğiniz oluyor mu ve Penisinizi ne sıklıkla yıkamaktasınız ve duş jeli veya şampuanla mı yıkamaktasınız?

Tamam 2 yumurtalık olması normal zaten. Onun dışında bir şey olsa eline gelirdi direkt. Korkma bir şey olmaz. Bu tarz durumlar genelde ya travma kaynaklı ya da çoğunlukla enfeksiyon kaynaklı oluyor. Yanmanın sebebi budur büyük ihtimal. Doktora git muayene ol. Gerek görürse film ister. Bir şey çıkacağını sanmıyorum geçmiş olsun.
travma ve enfeksiyon nedir neden olur açıklarsanız minnettar olurum size.

travma ve enfeksiyon nedir neden olur açıklarsanız minnettar olurum size.
Darbe aldıysan veya ezdiysen o bölgeni travma buna deniyor. Enfeksiyon ise virüs veya bakterilerin sebep olduğu iltihaplanma. Büyük ihtimalle de bu durum var sende. Bu yaşta prostat veya kanser tarzı hastalıkların görülme ihtimali çok düşük. Korkma boşuna. Kendine yazık ediyon.

Darbe aldıysan veya ezdiysen o bölgeni travma buna deniyor. Enfeksiyon ise virüs veya bakterilerin sebep olduğu iltihaplanma. Büyük ihtimalle de bu durum var sende. Bu yaşta prostat veya kanser tarzı hastalıkların görülme ihtimali çok düşük. Korkma boşuna. Kendine yazık ediyon.
travma ve enfeksiyon ciddi durum değil mi? kısırlığa falan yol açmaz mı

Hocam ne sıklıkla mastürbasyon yapıyorsunuz ve penisinizi ne sıklıkla temizlemektesiniz üstteki mesajımada bakarsanız sevinirim.
zorlanma veya acı olmuyor genelde duş jeli kullanırım

Hocam ne sıklıkla mastürbasyon yapıyorsunuz ve penisinizi ne sıklıkla temizlemektesiniz üstteki mesajımada bakarsanız sevinirim.
maalesef mastürbasyon biraz fazla haftada 2 kere falan duşuda haftada 1-2 kere alıyorum

Hocam abartıyorsunuz cidden ne olacak yani ölmeyeceksiniz ya yarın gidin bir ürolojiye kafaya takmayın bu kadar manyak olursunuz samimi söylüyorum.
hocam yüzümde sivilce çıkmamış benim için özel ve önemli bir konu neden bu kadar alındınız anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı