The Crew 2 - Snopy V5H Crash Sorunu

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Bugün oyunu indirdim ve oyuna girdim.. Snopy V5H ayarlarda vb hiç gözükmüyordu. Driver'ı kurdum ve bu kez de Crash verdi. Ne yapmalıyım?

Yok. Tek çözüm yeni direksiyon seti almak. Alamıyorsanız Gamepad varsa onunla oynayın, yoksa klavyeyle oynayın. İade de edebilirsiniz.

Arkadaşlar, bende Snopy V5H var. Yapamayanlar için anlatayım: Şimdi direksiyonu takın, oyuna girin, bunları yapınca görmeyecek, sonra tuş ayarlama kısmından en solda atamalar var, direksiyon atamaları oradan tek tek atayın.

Arkadaşlar, bende Snopy V5H var. Yapamayanlar için anlatayım: Şimdi direksiyonu takın, oyuna girin, bunları yapınca görmeyecek, sonra tuş ayarlama kısmından en solda atamalar var, direksiyon atamaları oradan tek tek atayın.
Kardeşim bu gerçekten işe yarıyor mu eğer yaramıyorsa oyunu iade edeceğim bana yardımcı olur musun?

O direksiyonun driver dosyası 32 Bit. Oyun ise 64 Bit o yüzden atıyor.
Peki ben driver i silsem düzelir mi
Kardeşim bu gerçekten işe yarıyor mu eğer yaramıyorsa oyunu iade edecem bana yardımcı olabilir misin

Kardeşim lütfen bana yardımcı olur musun? Oyunu oynamak istiyorum oyun çöküyor, giremiyorum bile. direksiyon setini çıkarınca hiçbir sorun olmuyor. lütfen bir çözüm varsa yardım et.
😭😭

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı