The Crew Motorfest fiyatı 1200 TL!

Bu olay dün gerçekleşti. Fiyatı 1200 TL yapmışlar maalesef, bu devir için oldukça pahalı diyebiliriz. Tavsiyem, indirimlerde bu fiyattan çok daha ucuza gelen Forza Horizon 5 ve Need for Speed Unbound'tur. Fiyatı sizin için önemsiz ise buyurunuz linki.

Eki Görüntüle 1818602

Hemen almaya gerek yok. Biraz beklenince Voidu, Epic benzeri yerlerde indirime girer diye düşünüyorum.

O kadar heyecanlandırmıyor ki, bu yeni araba yarışlarında her şey var ama ruh yok.
Ben gerçekçilik arıyordum her zaman. Mesela Need for Speed Most Wanted'tan örnek vermem gerekirse, oyuna bayılmama rağmen şehir gündüz iken bile bomboştu. Hayalet şehir gerçekçiliği tamamen kırıyor ve oyunun zevkini azaltıyordu. (Eskiden böyle düşünmüyordum muhtemelen ama büyüdükten sonra bu bakış açısına evrildim diyebilirim). Fakat Need for Speed Unbound çıktığında, oyuna insan modellemeleri eklemişler sokaklara ve bu da diğer oyunlarda eksik olan gerçekçilik faktörünü büyük oranda kurtarmış. Gerçekçilikten kasıt grafikler değil bu arada. Kastım -> kişiler, mekan ve olay örgüsü uyumu.

Bahsettiğiniz ruh buysa Nfs: Unbound'a şans verin derim ama eğer farklı bir şeyden bahsediyorduysanız kusura bakmayın biraz fazla tutmuş olabilirim sizi. :D

Bahsettiğiniz ruh buysa Nfs: Unbound'a şans verin derim ama eğer farklı bir şeyden bahsediyorduysanız kusura bakmayın biraz fazla tutmuş olabilirim sizi. :D
Estağfirullah güzel yazmışsınız tutmak değil. Aslında son zamanlarda en çok ilgimi çeken Unbound oldu. Hem teması farklı hem de uzun zamandan sonra Underground 2 tadında bol bol özelleştirme yapabileceğimiz bir oyun geldi. Far reflektörü yansıma rengine kadar derinlemesine özelleştirme yapılıyor.

O zamanlar Tokyo Drift etkisinde kalan popülarite sonucu da bagajlara ses sitemleri koyuyorduk NFSU2'de. Yani haklısınız Unbound aralarında en güzelleri. Sadece Stock, egzotik araçlar ile yapay bir çevrede koşturmayı sevmiyorum aslında çok beklentim yok.

Normal hayatta ulaşabileceğim vasat arabaları hikayeye bağlı olarak upgrade edip birilerini alt edeyim yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı