Çözüldü The Forest yamyam sayısı nasıl arttırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Clemente

Hectopat
Yer
Glunmar köyünden
Tek kişi The Forest oynuyorum. Yamyamlarla savaşmak eğlenceli oluyor ve oyunda hayatta kaldığım gün arttıkça daha da geliyorlar. Bunların gelme sayısını hile kodu olmadan, doğal şekilde arttırmanın yolu var mı başka?
Oyun zorluğu normal. Zorluk değişince de artabiliyordu sayıları. Yine hile olmadan zorluk değiştirme yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tek kişi The Forest oynuyorum. Yamyamlarla savaşmak eğlenceli oluyor ve oyunda hayatta kaldığım gün arttıkça daha da geliyorlar. Bunların gelme sayısını hile kodu olmadan, doğal şekilde arttırmanın yolu var mı başka?
Oyun zorluğu normal. Zorluk değişince de artabiliyordu sayıları. Yine hile olmadan zorluk değiştirme yolu var mı?

Oyunu bitirdiniz varsayiyorum gemi var kilitli kapıyı açıp içinden artifact (eser anahtarı) alıyoruz sonra aldığımız anahtarla mağaralardan birinde kilitli kapi var orada kullanip eser alıyoruz sol tık kırmızı sağ tık mavi
Renkler öfkeyi ve barışı simgeler
Kırmızı açıksa 5dk bekleyin boss dahi saldırıyor
Mavi açıksa yaniniza yamyam boss vs gelmiyor gelsede saldırmıyor.

Ben tek kişi oynarken onları görünce korkudan oynayamıyorum hocam siz nasıl oynuyorsunuz 😂 illaki vardır ama hilelidir oyun içi kodda öyle bir şey olacağını sanmıyorum eklenti lazım onun için.

Hocam, sahile gidin ev inşaatı başlatın evi yavaştan yapmaya başlayın, bakın ne oluyor.

Ben tek kişi oynarken onları görünce korkudan oynayamıyorum hocam siz nasıl oynuyorsunuz :)😂 illaki vardır ama hilelidir oyun içi kodda öyle bir şey olacağını sanmıyorum eklenti lazım onun için.
Alıştım hocam. Denizde düzgün dövüşemiyorlar kalabalık gelirlerse denize çekiyorum. Tek tek gelirlerse sıkıntı olmuyor mızrakla sol tık spamlıyorum.

Ben tek kişi oynarken onları görünce korkudan oynayamıyorum hocam siz nasıl oynuyorsunuz :)😂 illaki vardır ama hilelidir oyun içi kodda öyle bir şey olacağını sanmıyorum eklenti lazım onun için.

Hocam, ben de geçenlerde tek kişi bitirdim kaçkere tüylerim diken diken oldu anlatamam. Hele de böyle 5-6 kişi birden basıyorlar etrafı irkiliyorum.

Alıştım hocam. Denizde düzgün dövüşemiyorlar kalabalık gelirlerse denize çekiyorum. Tek tek gelirlerse sıkıntı olmuyor mızrakla sol tık spamlıyorum.

Katanayı bulamadınız mı?

Nasıl oynuyorsun? Ben geceleri oyunda ağaç evden inmeye korkuyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, ben de geçenlerde tek kişi bitirdim kaçkere tüylerim diken diken oldu anlatamam. Hele de böyle 5-6 kişi birden basıyorlar etrafı irkiliyorum.

Katanayı bulamadınız mı?
Mızrak kullanmak daha iyi oluyor katana ve baltalara alışamadım eski oyunlardan beri. Yukarıda iyice güçlenince mağaralara ineceğim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı