The Last of Us %50 indirime girer mi?

Kararsızım1

Centipat
Aslında düşüncelerinizi almak istediğim 2 konu var. Bunlardan ilki şu ki The Last of Us PC'yi artık alıp oynamak istiyorum yıllardır bir gün oynarım diye bekledim durdum, zaten Steam üzerinde dolar zamlarından sonra alacağım nadir oyunlardan olacak, bu yıl içinde alacağım ancak şu anki %33 indirimli haliyle alsam mı yoksa beklesem yaz indirimlerinde TLOU Part II'nin PC'ye çıkmasına az kalmış olacağından %50 indirimde verirler mi? Ama bir yandan o zamana kadar doların ne durumda olacağı muhabbeti var. İkinci merak ettiğim de mağaza sayfasında normal oyun ve dijital Deluxe sürüm diye bir paket var. Normalini alırsam kaybedeceğim şeyler neler birkaç yüz fazla verip Deluxe alınır mı?

Şuanki fiyatla almalı mıyım yani

Son düzenleme:
Hocam öncelikli olarak The Last of Us'un %50 indirim alması biraz zor bence indirimdeyken şimdi kaçırmayın. Ayrıca oyunun Deluxe sürümünde fazladan kıyafetler falan var pek bir kaybınız olmaz normal sürümü alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hocam bence Epic Games indirimlerini bekleyin 1-2 aya kalmaz indirim başlar orada daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı