The Last of Us left behind oynanmalı mı?

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhaba, bugün Last of Us part 1'i bitirmiş bulunmaktayım. Left behind diye bir şey daha var, onu oynamama gerek var mı? Oyunlara ayıracak çok vaktim olmadığı için soruyorum.

Merhaba, bugün Last of Us part 1'i bitirmiş bulunmaktayım. Left behind diye bir şey daha var, onu oynamama gerek var mı? Oyunlara ayıracak çok vaktim olmadığı için soruyorum.
Yok gerek bence. Joel kazığa saplandıktan sonra Ellie hem Joe'li nasıl kurtardığı hem de Ellie Joe'le tanışmadan önceki hayatını anlatıyor. Siz karar verin 2 saat sürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç gerek yok. Oyunu bitirdikten sonra bende sizinle aynı durumdaydım ama yine de başlayayım dedim ve birazcık oynayıp çıktım :D Eğlenceli falan değil boşa zaman istafı.

Yok gerek bence. Joel kazığa saplandıktan sonra ellie hem Joe'li nasıl kurtardığı hem de ellie Joe'le tanışmadan önceki hayatını anlatıyor. Siz karar verin 2 saat sürüyor.
Hiç gerek yok. Oyunu bitirdikten sonra bende sizinle aynı durumdaydım ama yine de başlayayım dedim ve birazcık oynayıp çıktım :D eğlenceli falan değil boşa zaman istafı.
Anladım hocalarım teşekkürler oynamayacağım.

Ben oynadim, keyifli. Oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı