The Last of Us Part 1 oyundan atıyor

Berkenqwe

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070 LAPTOP GPU
İNTEL İ7 12650H
32 GB RAM
1 TB SSD
Oyunu orijinal olarak Epic Games'ten aldım ancak açarken atıp bu hatayı veriyor, önceden vermiyordu. Bilen birileri yardımcı olabilir mi?

1714241468252.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rtx 4070 laptop gpu
İntel i7 12650h
32 gb ram
1 tb ssd
Oyun optimizasyon özürlüsü ancak son güncellemelerle biraz adam edilmişti. Ben daha düşük bir sistem ile hiç çökme yaşamamıştım birkaç ay önce. Siz de daha önceden çökmüyordu demişsiniz. Bunun bir sürü sebebi olabilir. GPU sürücü güncellemesi ve hatta Windows güncellemeleri bile sebep olmuş olabilir. Tam olarak nedenini ben de bilmiyorum maalesef. Belki bilgisi olan arkadaşlar vardır.

Oyun optimizasyon özürlüsü ancak son güncellemelerle biraz adam edilmişti. Ben daha düşük bir sistem ile hiç çökme yaşamamıştım birkaç ay önce. Siz de daha önceden çökmüyordu demişsiniz. Bunun bir sürü sebebi olabilir. GPU sürücü güncellemesi ve hatta Windows güncellemeleri bile sebep olmuş olabilir. Tam olarak nedenini ben de bilmiyorum maalesef. Belki bilgisi olan arkadaşlar vardır.
Hata kodu olmadan gerçekten çözüm bulmak zor oluyor. dediğiniz gibi güncellemeleri kontrol etsin konu sahibi.

Usta DDU ile sürücülerini kaldırır mısın?

Geri
Yukarı