The Last of Us Part 2 alınır mı?

Efso2127

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar pandemide zar zor biriktirdiğim 600 liram var. Bu ben The Last of Us Part 2 almayı düşünüyorum. Hatta oyunun güzel olduğuna da inanıyorum ama sizce almalı mıyım? Parayı tek bir yere mi harcayayım? Onun yerine başka hikaye tabanlı oyunlar mı alayım? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk oyununu çok severek oynadım ve büyük bir fanıyımdır. Fakat ikinci oyun açıkçası beni pek açmadı. Bitiremeden PS4'ümü sattım. Yine de masterpiece sınıfına giriyor ama dediğim gibi bir eksiklik var. Bitirmek için çok uğraştım ama giresim gelmedi. Aslında birçok kişinin aksine hikaye tarafının acımasız olsa da, mantıklı işlendiğini düşünüyorum. Seveni var, sevmeyeni var. Kişisel zevkler. 600 TL vermeye değer diyemiyorum. Mesela RDR 2 600 TL olsa, sonuna kadar hak eder derdim.

Şahsen 2. oyunu oynamadım zamanında ilk oyunu oynamıştım .
Sana tavsiyem alırsan bile kesinlikle dijital sürüm alma, Sahibinden'de olan ikinci el kutuluyu al. 300'e oynar tekrar 250 belki yine 300'e satarsın. Kaybın olmaz ama sakın dijital alma, kutulu al.

Son düzenleyen: Moderatör:
600TL olmaması lazım, çok daha uygun fiyatlarda bulunabiliyor. Biraz göz gezdirdim 400-500TL civarı görebiliyorum.

Ayrıca hikayeyi sevmeyenleri de ben anlamıyorum, ilk oyuna fazla bağlı kalınmamalı. Alınabilir, güzel bir 25-30 saat geçirirsiniz, belki de fazlası.

600TL olmaması lazım, çok daha uygun fiyatlarda bulunabiliyor. Biraz göz gezdirdim 400-500TL civarı görebiliyorum.

Ayrıca hikayeyi sevmeyenleri de ben anlamıyorum, ilk oyuna fazla bağlı kalınmamalı. Alınabilir, güzel bir 25-30 saat geçirirsiniz, belki de fazlası.
Hikaye kötü değil insanların tepki göstermesinin sebebi ilk oyunda NPC'nin tekinin ikinci oyunda bir karakter olması onun yerine zaten hikayede olan birinin konuya dahil edilmesi daha doğru olurdu spoi vermemek için söylemiyorum yoksa hikaye gayet iyi.

Sırf TLOU serisi için yakın zamanda PS4 almayı hedefliyorum şahsen. Spoilersız incelemeleri dinlediğim ve okuduğum kadarıyla oyun alınır. PS Store üzerinden almanızı tavsiye etmem, zira CD'li versiyonu şu an 389 TL.

CD'li versiyonu hem anı olarak kalır, daha hoş gözükür. Hem daha ucuz.

Geri
Yukarı