The Last of Us yükleme ekranında çok bekletiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dt_Mby

Hectopat
Arkadaşlar Last of Us ilk çıktıgında girip biraz oynadım berbat durumda oldugu için kapadım 2 tane güncelleme geldi shaderı da tamamladım. Fakat oyun yükleme ekranında çok uzun süre bekletiyor yarım saate yakın bekledim açılmadı. Kapadım benzer bir sıkıntı yaşayan var mı?
  • AMD Ryzen 5 1600 AF, Sapphire RX570 4 GB.
  • Adata XPG 2×8GB DDR4 D10 3000MHz red RAM.
  • ASRock A320 HDV 4.0., Kingston A2000 512 GB M.2 SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür sorunlar belirli sistemlerde mi oluyor? Ben benim külüstürde sorunsuz oynuyorum.
Gölgelendirici sadece bir kez yüklendi. Isı problemi yok. Arada buglar var ve lütfen bekleyiniz var, o kadar.

Bende shader köşede kendi kendine takılıyor en son %50 ye gelebilmişti. Başta yüklenmesini bekleyim dedim baktım hareket yok, devam ettim ama yükleme ekranında da takılı kalıyor. Güncellemeleri indirdim dosya doğrulama yaptım ama değişen bişey olmadı. Sistem de fena değil, i5 12400f, asus rx6600, xpg 16gb ram var.

Bu tür sorunlar belirli sistemlerde mi oluyor? Ben benim külüstürde sorunsuz oynuyorum.
Gölgelendirici sadece bir kez yüklendi. Isı problemi yok. Arada buglar var ve lütfen bekleyiniz var, o kadar.
Bende de çok normal oynatıyor, bilmiyorum seçilmiş kişileriz galiba. Sıcaklıklar falan benim de çok normal ve gölgelendiriciyi bir kez yükledim. O da kırk beş dakika falan sürdü.

Hocam yavaş yüklenen kişilerde düzeldi mi? Bende dün ilk defa girdim yaklaşık yarım saat gölgeleri yükledi sonra sıkıntısız biraz oynadım ve kapattım. Şimdi tekrar girdim devam et dedim ve 10 dakikadır bekliyorum sağ alttaki imleç yarısına yeni yeni geldi. Her girdiğimizde tekrar mı yüklüyor napıyor yav

Hocam yavaş yüklenen kişilerde düzeldi mi? Bende dün ilk defa girdim yaklaşık yarım saat gölgeleri yükledi sonra sıkıntısız biraz oynadım ve kapattım. Şimdi tekrar girdim devam et dedim ve 10 dakikadır bekliyorum sağ alttaki imleç yarısına yeni yeni geldi. Her girdiğimizde tekrar mı yüklüyor napıyor yav
Maalesef ilk yükleme her seferinde uzun sürüyor. Bende yarım saati buluyor.

Benimde böyle kaldı. Oyun hdd deydi ssdye geçirdim fayda etmedi

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    188,9 KB · Görüntüleme: 97
Benimde böyle kaldı. Oyun hdd deydi ssdye geçirdim fayda etmedi
Fotoğrafta attığınız yerde takılması durumu çoğu kişinin yaşadığı bir durum. ALT+ F4 atıp yeniden girince yükleniyor. Onun dışında eğer çember tam o noktada çok takılı kaldıysa bilin ki oyuna girmeyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı