The Long Dark WinterMute devamı var mı?

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, son 1 aydır aralıklı olarak The Long Dark oynuyorum, başlangıç olarak da WinterMute yani hikayesi olan kısımdan başladım ancak: -not bundan sonrası spoiler olabilir- oyunun sonunda Astrid madenden çıkıyor ve çok garip bir durumla karşılaşıyor, işte balinalar ters dönmüş gemiler falan oturmuş buza ve buradan sonra jenerik çıkıyor oyun devam etmiyor ana menüye atıyor ama devamı gelecek gibi Astrid konuşma yapıyor. Şimdi bu kısımdan sonra devamı yok mu? Buraya kadar mıydı? O kadar uğraştık gittik ve sonu böyle mi bitiyor? Bana bir açıklama yaparsanız çok sevinirim. İyi forumlar, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonraki bölüm yapım aşamasında ama net çıkış tarihi verilmemiş. Bende yeni bölüm çıktı diye bitirmiştim yakın zamanda.
Şimdi biz bu yeni bölümü yani 3.bölümü oynayamıyor muyuz? Mevcut diyor ama? Güncelleme falan mı gerek acaba?

En son baktığımda 4. bölümün her şeyi hazırlanmıştı ama yan görevler yapılıyordu bütün hikaye yazılmış bitmiş.

Hocam siz sanırım 3. bölümü bitirmişsiniz 4. bölüm hazırlık aşamasında.
Hocam ama bölüm 2 diyordu. Yani işte en son o balinaları gördüm sonrası zaten devam etmedi. O balina olan kısımdan sonrası var mı şuanda oynamak için? Yoksa hazırlanan kısım o mu? Çünkü bana hiç DarkWalker gibi şeyler çıkmadı karşıma, sonra işte o ekipmanlar filan ki ben tüm yan görevleri yaparak ilerledim.

Oyun 3 bölümden oluşuyor şu anlık. İleride yeni bölümler eklenecek diye biliyorum.
Hocam ama bölüm 2 diyordu. Yani işte en son o balinaları gördüm sonrası zaten devam etmedi. O balina olan kısımdan sonrası var mı şuanda oynamak için? Yoksa hazırlanan kısım o mu? Çünkü bana hiç DarkWalker gibi şeyler çıkmadı karşıma, sonra işte o ekipmanlar filan ki ben tüm yan görevleri yaparak ilerledim.
Sizin bitirdiğiniz 3. bölüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı