The Punisher oyununa ne oldu?

dr1.6

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci/ Müzisyen
Herkese merhaba. Aranızda bilmeyenler vardır belki fakat ben bilenlerin çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Punisher'in 2004'te çıkan benim için harika olan bir oyunu vardı. Fakat bu oyunu Steam'den falan kaldırmışlar sanırım. İnternette rahatlıkla bulunabiliyor aslında oyun 3-4 GB falan zaten ama benim derdim bu değil. Oyun sanki lanetliymiş gibi ortadan kaldırmışlar neredeyse 😅 oynanış olarak biraz Max Payne'e benziyor ama oyunu oynayanlar hatırlar Max Payne'e nazaran punisher çok da vahşi ve kanlıydı. Sizce neden bu oyunu ortadan kaldırdılar? Ayrıca bence remake ya da Remastered olabilecek potansiyele de sahip bir oyundu. Belki günümüz şartlarında oyunu çok fazla şiddet içeriyor olması eleştirilebilir bir durum olabilir. Son olarak hikayede hatırladığım Kingpin'in peşinden gidiyorduk. Oyunun yapımcısı Thq'nun batması oyunun sonu olmuş olabilir belki de. Nedir sizin bu oyun hakkındaki düşünceleriniz?

Aslında Remake versiyonu gelebilir Netflix dizisi ile tekrardan popüler olmuştu. Bu aralar oynamak istiyorum fakat bildiğim güvenilir bir korsan sitesi olmadığı için oynayamıyorum. Keşke Steam veya herhangi bir dijital mağazada satılsa da alabilsem.

Yeni konular

Geri
Yukarı