The Sims 4 DLC Fiyatları

Cole McCree

Hectopat
Sims 4'ü DLC'leri ile beraber oynamak istiyorum ama Steam'de oyunu DLC'leri ile beraber almak yaklaşık 5500 TL'ye patlıyor. Korsan tercih etmeyen biriyim, fakat sanırım Sims 4'ü korsan oynayacağım. Sizce bu paraya alınır mı?

Sims 4'ü DLC'leri ile beraber oynamak istiyorum ama Steam'de oyunu DLC'leri ile beraber almak yaklaşık 5500 TL'ye patlıyor. Korsan tercih etmeyen biriyim, fakat sanırım Sims 4'ü korsan oynayacağım. Sizce bu paraya alınır mı?

Alınmaz.
Sistem özelliklerim gayet iyi olmasına rağmen Sims 3'ü satın aldım ve oyun bilgisayarımda kastı. Optimizasyon sorunu olduğunu öğrenince bende Sims 4 satın almaya karar verdim fakat kasma ve iade edememe ihtimalime karşı önce korsan indirip sonra para ile satın almak mantıklı geldi. Bütün DLC'leri korsan indirdikten sonra bu kadar para etmeyeceğini anladım. Benden daha iyi deneyimleyen olmamıştır.
Korsana destek vermiyoruz, alın sonra konu açın.

Sizce bu paraya alınır mı?

Konu sahibinin sorusu "korsan indirmeli miyim?" değil. Konu sahibinin sorusu bu. Hemen linçlemek için adım atmayın.

Bir sistem parasına oyun almak mantıklı mı? O paraya yurt dışına tatile çıkarsın.

Hocam zaten yurt dışına gitmenin ulaşım masrafı 3000 TL gibi bir fiyata çıkıyor. Kalan 270 dolar en fazla ile 1-2 gün iade edebilirsiniz. Bu arada kesinlikle satın almayın. 5500 TL bir oyuna verilmez hocam.

Hocam zaten yurt dışına gitmenin ulaşım masrafı 3000 TL gibi bir fiyata çıkıyor. Kalan 270 dolar en fazla ile 1-2 gün iade edebilirsiniz. Bu arada kesinlikle satın almayın. 5500 TL bir oyuna verilmez hocam.

Babamdan biliyorum birçok Avrupa ülkesine Max 2K verip uçak parasına gitti.

Babamdan biliyorum birçok Avrupa ülkesine Max 2K verip uçak parasına gitti.

Ne güzel hocam. Hocam Almanya gibi ülkelere toplam 2000 TL gibi bir bilet ücreti ile gidiliyor. Fakat diğer ülkelere giderken fiyat artıyor. Ben İngiltere'ye gittiğim zaman 3500 TL para vermiştim. Gidiş ve dönüş dahil.

Geri
Yukarı