The Sims 4 v1.96 Türkçe Yama %100

DivineCougar

Kilopat
Yer
Kırklareli/Lüleburgaz
Daha fazla  
Meslek
Tarih Öğretmeni / Web Design
Merhaba arkadaşlar,

Şuanda en güncel sürüm olan (1.96.397.1020) The Sims 4 Türkçeye "Serkan Sezen" tarafından tamamen çevrilmiştir.

Kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

7.84 MB file on MEGA

Serkan Sezen dedi ki:
07/04/2023, 19:52
Merhaba arkadaşlar
1.96.397.1020 sürüm güncellemesi, tüm Paket ve Kitleri içeren Türkçe yama dosyasının linkini aşağıya ekliyorum.
Belki tekrar soran arkadaşlar olur, bu yama dosyası bu tarih itibari ile çıkan tüm paketleri Türkçe yapar, çevrilmemiş her hangi bir paket yoktur.
Yamayı yüklemek için Belgeler-Electronic Arts-The Sims 4-Mods klasörüne taşımanız yeterli, eğer mod kullanımı aktif ise oyun Türkçe olarak başlayacaktır.
Eski yamayı silmeyi unutmayın.
Oyun İngilizce olduğu için mod kullanımını aktif edemeyen arkadaşlar
Sırasıyla Options-Game Options-Other yazılarına tıkla açılan ayar sayfasında
Enable Custom Content and Mods ve Script Mods Allowed yazılarını ara bunlar modları aktif eder ya da kapatır. Yanındaki kutucukları işaretle ve alt köşedeki Apply Changes yazısına tıkla bu da yaptığın değişiklikleri kaydeder. Oyunu yeniden başlat oyun türkçe olarak başlamalı.
Bu mod sadece bir metin dosyasıdır, Soranlar olmuş oyunda her hangi bir hataya sebep olmaz. Siz olduğunu düşünürseniz modu yüklediğiniz konumdan silin, Orijinal dil dosyalarına dokunmadığınız için oyun önceki kullandığınız dile dönecektir.
Link:
7.84 MB file on MEGA
İyi oyunlar dilerim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Serkan sezen bey e nasıl ulaşabiliriz veya oyun sürekli güncelleniyor veya ek paket ekleniyor.Her seferinde güncel versiyona yükseltilecek mi çeviri veya nerden takip edebilirim çeviri güncellendiğinde ? @DivineCougar

Çalışır hocam. Sadece yeni eklenen satırlar varsa eğer onlar ingilizce gözükür geri kalan herşey Türkçe olur yine
@DivineCougar
Merhabalar.
Serkan sezen bey e nasıl ulaşabiliriz veya oyun sürekli güncelleniyor veya ek paket ekleniyor.Her seferinde güncel versiyona yükseltilecek mi çeviri veya nerden takip edebilirim çeviri güncellendiğinde ?

Merhaba son güncel yama budur.. Serkan beye tekrardan teşekkürler..

Serkan Sezen dedi ki:
Merhaba arkadaşlar
Sims 4 v1.97.62.1020 güncellemesi ve bazı düzeltmeler içeren türkçe yama dosyasının linkini aşağıya ekliyorum.
Bu yamada High School Years oyun paketinin yüzde doksan oranında gözden geçirdim.
Mümkün olduğunca hataları azalttım. Tamamladığımda başka güncellemeyle birlikte paylaşacağım.
Zaman buldukça diğer paketleri de sırasıyla gözden geçireceğim.

Selam ben modu yapıyorum ekranada çıkıyor ama aktif olmuyor dediklerinizi işaretliyorum yine olmuyor sorun ne acaba?

Selam men modu yapiyorum ekranada çıkıyor mod dediginiz şeyleri işaretliyorum yinede mod aktif olmuyor sorun ne acaba

Son düzenleme:

Geri
Yukarı