Sürprizbozan The Walking Dead City neden New York'da geçiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlCap10

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm.

Arkadaşlar The Walking Dead City New York'ta geçiyor peki Maggie ve Negan neden New York'a gittiler. Twdc izlemedim o yüzden soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle gelecek olan spin-offlarda açıklarlar dizide anlatılmamışsa.
TWD'yi izlemediğinizi yazmışsınız ve izlemeyecekseniz şu spoiler butonuna tıklayabilirsiniz. Dizi hakkında önemli bir bilgi var mı yok ama yine de bilmek istemezsiniz belki.

Yanlış hatırlamıyorsam dizinin finalinde şehri yok ediyorlardı. Daha sonra ise hepsi farklı yollara ayrılıyordu fakat burdan sonra ne olduğunu göstermediler.

Michonne zaten daha önceki bölümlerde Rick karakterini aramaya gitmişti. Daryl ise tek başına ayrılıyor diye hatırlıyorum. Negan ve Maggie ise aralarındaki sorunlarını çözmek için böyle bir yola başvuruyorlardı herhalde.

TWD'yi izlemediğinizi yazmışsınız ve izlemeyecekseniz şu spoiler butonuna tıklayabilirsiniz. Dizi hakkında önemli bir bilgi var mı yok ama yine de bilmek istemezsiniz belki.

Yanlış hatırlamıyorsam dizinin finalinde şehri yok ediyorlardı. Daha sonra ise hepsi farklı yollara ayrılıyordu fakat buradan sonra ne olduğunu göstermediler.

Michonne zaten daha önceki bölümlerde Rick karakterini aramaya gitmişti. Daryl ise tek başına ayrılıyor diye hatırlıyorum. Negan ve maggie ise aralarındaki sorunlarını çözmek için böyle bir yola başvuruyorlardı herhalde.

Hayır TWD'yi izledim The Walking Dead City'i izlemedim.

Geri
Yukarı