Çözüldü The Walking Dead karakter ile etkileşime girilmediği için bölüm geçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yrise

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta açıklamak zor şimdi güzelce açıklayayım. The Walking Dead serisinin 1. sezon 2. bölümündeyim.
Görselde gördüğünüz kısımda ayağı kesik olan arkadaş zombiye dönüşüp sarışın kadına saldırıyor sonra bize saldırıyor ve kamyonetin kasasından düşüyoruz. Düştükten sonra Q basıp gözlerini oyuyoruz sonra nişancı kız gelip vuruyor izlediğim videolarda. Ben 1. sezon 1. bölümde nişancı kızı değil Doug'u kurtardım bu sebeple nişancı kız hayatta değil. Bacaksız zombi beni kamyonetin kasasından düşürdükten sonra Q basıp gözlerini oyduktan sonra ise yanımdaki başka bir karakter "ittir onu baltayı sana vurmayayım" diyor. Ama zombiyi ittirmek için hiçbir etkileşim gelmiyor ve ölüyorum. Seriyi oynamış kişiler varsa bu kısımda ne yapmam gerekli?

Dosya Ekleri

• 1692027985486.png
    1692027985486.png
    487,5 KB · Görüntüleme: 26
Çözüm
Sağ ok tuşuna basacaksın. Aynı durumu bende yaşadım, zaten bu kısımda ekranın sağ tarafında işaret görünüyor.
Sağ ok tuşuna basacaksın. Aynı durumu bende yaşadım, zaten bu kısımda ekranın sağ tarafında işaret görünüyor.

Çözüm

Geri
Yukarı