The Witcher 3 aksiyon yok mu?

Benim şahsıma hitap eden hikaye oyunlarıdır, ben oyunu ve evrenini anlamak için kolay modda 2-3 kez bitirdim. Sırf hikaye için oynarım oyunları, öyle bir deliyim.

Witcher 3 bence haklı yere abartılıyor. Oynamadan önce ben de herkesin bu oyunu övmesini saçma bulurdum. Bu oyunun evreniyle falan hiç alakam yoktu. Sonra bir gün oynamaya karar verdim ve her açıdan gayet beğendim. Gerek hikayesi, gerek dövüş mekanikleri, gerek zengin açık dünyası, gerekse RPG özellikleriyle önemli olaylara yön vermek çok hoşuma gitmişti. Grafikler ve müzikler de çok iyi atmosfer yaratıyor. Bu yüzden abartılmasını haklı buluyorum.

the-witcher-3-hd-reworked-icin-yeni-video-yayinlandi.jpg

Cyberpunk'a balon diyeni saygıyla karşılarım fakat bu oyuna balon diyen insana direkt "cahil" gözüyle bakıyorum. Çünkü oyun tam anlamıyla bir sanat eseri. Açık dünyası, yan görevleri, hikayesi, müzikleri, oyun içerisinde oluşturulan atmosferi ile tam bir başyapıt. Kimsenin gereksiz abarttığı yok. Herkes Witcher 3 oynarken zevk alacak veya sevecek diye bir şey yok fakat oynadığı oyunda hikayede ilerlerken RPG oyununda yaptığı görevi "ayak işi" olarak nitelendiren arkadaşlar bir zahmet oyunu kötülemesin/oynamasın. CoD, BF, LoL oynamaktan aşınmış beyinlerin anlayabileceği bir oyun değildir Witcher 3.

Geri
Yukarı