The Witcher 3 Oynayanlardan Tavsiyeler

ekrankartı

Hectopat
The Witcher 3 oynayanlar varsa bir şeyler sormak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. İlk öncelikle oyunda görevlerim hep benim seviyem'den yüksek sadece oyunun beni götürdüğü görevleri yapmama rağmen 4 seviye iken 6 seviyelik görev yapıyorum ve 10 kere falan ölüp tamamlaya biliyorum. Can potu yok, alacağım bir yer bulamadım sadece ekmek su alacağım bir yer buldum. Onlarla canımı yükselttim. Bir de meditasyon canım çok çabuk bitiyor. Kötü oynamıyorum shift ile kaçmaya çalışıyorum ama olmuyor. İlk tek oyunculu oyunumdan mı bilmiyorum ama baya öldüm. Bu kadar iyi bir oyunda bu kadar tilt olmak istemem. YouTube'da video bulamadım maalesef bilenler varsa yazsın lütfen. 8 saat oynadım ama 4 seviye'yim normal mi? Ve oyunu bitirenler 200 saat gibi bir sürede bitirmişler. Bana bitiremeyeceğim gibi geliyor ve oyunu her kapattıktan sonra 10 20 MB'lik bir yükleme yapıyor. Bu save'den dolayımı bilmiyorum. Her save'de böyle mi yapacak? Oyun içinden yapmayı deniyorum ama olmuyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 3 oynayanlar varsa bir şeyler sormak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. İlk öncelikle oyunda görevlerim hep benim seviyem den yüksek sadece oyunun beni götürdüğü görevleri yapmama rağmen 4 seviye iken 6 seviyelik görev yapıyorum ve 10 kere falan ölüp tamamlaya biliyorum can potu yok alacağım bir yer bulamadım sadece ekmek su alacağım bir yer buldum onlarla canımı yükselttim Bir de meditasyon canım çok çabuk bitiyor kötü oynamıyorum shift ile kaçmaya çalışıyorum ama olmuyor ilk tek oyunculu oyunumdan mı bilmiyorum ama baya öldüm bu kadar iyi bir oyunda bu kadar tilt olmak istemem YouTube'da video bulamadım maalesef bilenler varsa yazsın lütfen 8 saat oynadım ama 4 seviye'yim normal mi ve oyunu bitirenler 200 saat gibi bir sürede bitirmişler bana bitiremeyeceğim gibi geliyor ve oyunu her kapattıktan sonra 10 20 MB'lik bir yükleme yapıyor bu save den dolayımı bilmiyorum her save de böyle mi yapacak oyun içinden yapmayı deniyorum ama olmuyor sanırım.
Haritada sandık şeklinde veya soru işareti şeklinde mekanlar var. Bu mekanlarda kendine kılıç, zırh, altın, değerli eşyalar gibi şeyler bulabilirsin. Tabi gittiğin yerlerin çoğu boş olmayacak, seni bekleyen düşmanlar olacak. Bir yandan da bu düşmanları keserek seviye kasabilirsin.

O 10 20 MB'lik yükleme save alımından dolayı aldığın saveleri Steam Cloud'a aktarıyor. Ayrıca oyunda can potu var ismi kırlangıç oyundaki envantere ulaştığın ekranda simya kısmı var orada en altta iksirler var. Kırlangıç can doldurur bide Yıldırım iksiri var oda hasarını arttırıyor. Ayrıca seviyenin yettiği yan görevleri mutlaka bulursun ilan tahtalarını kontrol et baktın hiç seviyene uygun yan görev yok ana senaryoda ilerle ana senaryo yan görevlere kıyasla aşırı fazla XP veriyor. 2-3 ana görev yapsan hemen seviye atlarsın.

Internetten witchercraft ürünlerin yerlerini araştır ve oralardan ileri seviye witcher zırhları kılıçları edin ve görevlerden ziyade açık dünyada takılın tabi oyunun en zevkli tarafı bitirtikten sonra blood and wine dlcsi

The Witcher 3 oynayanlar varsa bir şeyler sormak istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim. İlk öncelikle oyunda görevlerim hep benim seviyem den yüksek sadece oyunun beni götürdüğü görevleri yapmama rağmen 4 seviye iken 6 seviyelik görev yapıyorum ve 10 kere falan ölüp tamamlaya biliyorum can potu yok alacağım bir yer bulamadım sadece ekmek su alacağım bir yer buldum onlarla canımı yükselttim Bir de meditasyon canım çok çabuk bitiyor kötü oynamıyorum shift ile kaçmaya çalışıyorum ama olmuyor ilk tek oyunculu oyunumdan mı bilmiyorum ama baya öldüm bu kadar iyi bir oyunda bu kadar tilt olmak istemem YouTube'da video bulamadım maalesef bilenler varsa yazsın lütfen 8 saat oynadım ama 4 seviye'yim normal mi ve oyunu bitirenler 200 saat gibi bir sürede bitirmişler bana bitiremeyeceğim gibi geliyor ve oyunu her kapattıktan sonra 10 20 MB'lik bir yükleme yapıyor bu save den dolayımı bilmiyorum her save de böyle mi yapacak oyun içinden yapmayı deniyorum ama olmuyor sanırım.
Seviyen arttıkça eşyalarını yenilemelisin. Bence bunun biliyorsundur ama yine de söyleyim. Gümüş kılıçla canavarları kesiyorsun çelikle insanları. Son olarak para sıkıntısı çekmek istemiyorsan Cheat Enginey'i indir para hilesi yaz .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan bakarak yapabilirsin.

Seviyen arttıkça eşyalarını yenilemelisin. Bence bunun biliyorsundur ama yine de söyleyim. Gümüş kılıçla canavarları kesiyorsun çelikle insanları. Son olarak para sıkıntısı çekmek istemiyorsan Cheat Enginey'i indir para hilesi yaz .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdan bakarak yapabilirsin.
Amacınız arkadaşın oyun zevkini mahvetmek ise mantıklı bir öneride bulunmuşsunuz para hilesi kesinlikle yapmayın tüm oyun zevkinizi mahveder oyunu oynayamayan oynamaya kapasitesi yetmiyenler içindir para hilesi yani açıkçası istediğin herşeyi aldığın bir oyundan zevk alınmaz...
30 levele kadar sabredin ondan sonra para sıkıntısı zor çekersiniz dünyayı gezin para bulursunuz...

Amacınız arkadaşın oyun zevkini mahvetmek ise mantıklı bir öneride bulunmuşsunuz para hilesi kesinlikle yapmayın tüm oyun zevkinizi mahveder oyunu oynayamayan oynamaya kapasitesi yetmiyenler içindir para hilesi yani açıkçası istediğin herşeyi aldığın bir oyundan zevk alınmaz...
30 levele kadar sabredin ondan sonra para sıkıntısı zor çekersiniz dünyayı gezin para bulursunuz...
Bir süre sonra witcher zırhları çok pahalı oluyor ve o kadar para kasmak çok zor ve uğraştırıyor o yüzden dedim.

Oyun 150 saatte DLC'ler ile birlikte %100 şekilde rahatça bitiyor. Zorlanarak 120, hatta 100'e bile çekilebilir. Panolardan görev alıp onları yaparak seviye kazanabilirsiniz. Pot oyunda yok. Yiyecek ile o işi yapıyorsun. Ama can yenilemesi artıran vb. iksirler var, ileri aşamalarda elde edebileceğin. Shift dışında Space ile de kaçmaya çalışabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam sağ tık ile olması lazım karşı saldırı yapabilirsin.

1 kere iksir yaptığında, üstünde alkohest varsa meditasyon yaparken iksirleri yeniliyor zaten. İksirin bittiğinde meditasyon yapıp iksirleri fulleyebilirsin. Bir de dodgelayarak ve işaretleri de yerinde kullanarak bir kaç level üstündeki görevleri de yapabilirsin. Quen kullan çok hasar alıyorsan.

1 kere iksir yaptığında, üstünde alkohest varsa meditasyon yaparken iksirleri yeniliyor zaten. İksirin bittiğinde meditasyon yapıp iksirleri fulleyebilirsin. Bir de dodgelayarak ve işaretleri de yerinde kullanarak bir kaç level üstündeki görevleri de yapabilirsin. Quen kullan çok hasar alıyorsan.
İksir bulamıyorum, sorun o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı