The Witcher 3'te Berbatçık Bölümünün Geçilememesi

serbytes

Picopat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlarım öncelikle bu tarz konu başlıklarından sıkılmış olabilirsiniz lakin cidden yardıma ihtiyacım var. 34 yaşında biri olarak bu zamana kadar birçok oyun deneyimledim PC değişikliğinden sonra kaçırdığım oyunları oynuyorum. Witcher 3 bunlardan biri. Konu ve grafik olarak gerçekten harika bir atmosfere sahip. Seviye 5'e geldim ve bu berbatçık sahnesine kadar zorlanmadım. Bu bölümü geçemiyorum. 2 seçeneği de denedim (buglardan da faydalanamadım). Öldürmeye çok çalıştım öldüremedim (Çok yaklaşmama rağmen.) Diğer seçenekte ise Heyulalara karşı başarılı olamıyorum. Gerçekten ne yaparsam yapayım beni perişan ediyorlar ve kalabalık geliyorlar. Oyunu silmek üzereyim ama kendime de yediremiyorum. RPG oyunlarında çok başarılı biri hiç olmadım ama GoW ve Sekiro da bile bu kadar zorlanmadım.
Önerilerinizi bekliyorum. (Allah başka dert vermesin.😁)

-20 dakikalık can yenileme açık.
-Hayalet yağım yok.
-Seviyemi artırmak adına başka bir bölüme atlayamıyorum baronun evinde sıkıştım.
-Kafam bazı mekanikleri almıyor örneğin korumada bile olsa heyulanın hasar vermesi. (Kaç kaç nereye kadar.)
-Yrden, axii, quen kullanıyorum bu görevde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlardan zorluğu düşürmeyi denediniz mi? Daha sonra tekrar yükseltebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• resim_2024-01-11_151713367.png
    resim_2024-01-11_151713367.png
    62,3 KB · Görüntüleme: 31
Direkt ana görevleri yapmışsınız sanırım o yüzden zorlanmanız normal. Üst yorumdaki arkadaşın gibi zorluğu düşürüp orayı geçebilirsiniz sonrasında ise yan görevleri, haritadaki soru işaretlerini vb. yaparak seviyenizi biraz yükseltmenizi, iksirleri ve zehirlere şans vermenizi öneririm. Özellikle kendi yarattığınız karışımlar her dinlendiğinizde yenilendiği için bedavaya çok kuvvetli bonuslar oluyor.

eğerli arkadaşlarım öncelikle bu tarz konu başlıklarından sıkılmış olabilirsiniz lakin cidden yardıma ihtiyacım var. 34 yaşında biri olarak bu zamana kadar birçok oyun deneyimledim PC değişikliğinden sonra kaçırdığım oyunları oynuyorum. Witcher 3 bunlardan biri. Konu ve grafik olarak gerçekten harika bir atmosfere sahip. Seviye 5'e geldim ve bu berbatçık sahnesine kadar zorlanmadım. Bu bölümü geçemiyorum. 2 seçeneği de denedim (buglardan da faydalanamadım). Öldürmeye çok çalıştım öldüremedim (Çok yaklaşmama rağmen.) Diğer seçenekte ise Heyulalara karşı başarılı olamıyorum. Gerçekten ne yaparsam yapayım beni perişan ediyorlar ve kalabalık geliyorlar. Oyunu silmek üzereyim ama kendime de yediremiyorum. RPG oyunlarında çok başarılı biri hiç olmadım ama GoW ve Sekiro da bile bu kadar zorlanmadım.
Önerilerinizi bekliyorum. (Allah başka dert vermesin.😁)

-20 dakikalık can yenileme açık.
-Hayalet yağım yok.
-Seviyemi artırmak adına başka bir bölüme atlaya
ben de aynı olayı hattori görevinde yaşadım. Yapılacak tek şey bence -zorluk düşürülmek istenmiyorsa- yerde sürünerek takla ata ata vur kaç yaparak öldürmek. yrden den de yardım alınmalı

Bu seçeneğe erkeklikten dolayı elim gitmiyor. Nasıl olurda geçemem diye kendime kızıyorum. Çünkü Heyula mantığını anlamadan geçersem ileride de sıkıntı yaşarım diye düşünmekteyim.
Quen basıp sonra kalkanınız kırılmadan Yrden basıp sabitlenmiş heyulaları tek tek öldürmeyi deneyebilirsiniz. Yapay zekanın salaklığından faydalanmayı deneyin sallıyorum bir tarafa koşun hepsi toplaşsın sonra öbür tarafa koşun üstünüze "hızla" geleni Yrden ile sabitleyip öldürün.

Quen>Yrden>Quen>Yrden. Ya da uzaktan Igni atmayı da deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı