The Witcher dizisini sevememek

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Witcher 3 oyununu bayıla bayıla birkaç defa bitirmiştim. The Witcher dizisinin çıkacağını duyunca çok heyecanlanmıştım taki çıktıktan sonra ilk bölümünü izleyene kadar. ( Diziyi bitirdim tabikide spoiler vermeden anlatıcam )

Yaratıkların grafikleri patlak yapmacık duruyor.
Geralt ağır başlı güzel bir zırh giyeceğine tayt ve deri bir Osmanlı yeleği giyiyor.
Yennefer karakteri hem kitapta hem oyunda göz alıcı güzelliğiyle ön planda dururken diziye inanılmaz çirkin oyuncu koymuşlar. Hayır güzel ve seksi bir oyuncu bulmak ne kadar zor olabilir.
Büyücüler adamakıllı büyü yapamıyor, ayrıca dizide birkaç bölümden sonra ağım şahım bir gücü olduğu gösterilen büyücüler ( Yennefer ) işlevsiz kalıyor. İzleyici onun böyle gücü vardı neden müdahale etmedi saçmalığıyla kendini sıkıyor.
Geralt'ı ünlü bir oyuncu canlandırıyor ama yakıştığını düşünmüyorum ya oyundaki Geralt tipine alıştığımdan ya da zırh yerine tayt falan giydirip karakterin içine ettiklerinden dolayı olabilir. Ayrıca saçı beyaz bile değil dibi gelmiş grimsi bir saç. Witcher yüz yarasız olmaz karakterde yüz yarası dahi yok.
Yani spoiler vermeden diziyi bu şekilde anlatmak istedim. Gerçekten bu diziyi severek izleyen var mı?

Son düzenleme:
Aynısı bende de oldu The Last of Us oyunu ve dizisi gibi yapsalar 2 kat daha çok tutardı The Witcher dizisi.

Aynısı bende de oldu The Last of Us oyunu ve dizisi gibi yapsalar 2 kat daha çok tutardı The Witcher dizisi.
Ya abi neden yani neden? Tamam kolaysa biz yapalımda aga elimde imkan olsa böyle iş çıkartacağıma yapmam daha iyi. Kesinlikle para kokusunu alan netflix saçma sapan ortaya bir iş koymuş.
Daha yüksek bütçesi olan ve aklı sadece paraya değilde işine çalışan bir şirket üstlenseydi. Harika olurdu.

Gerçi dünyanın en ünlü sinema ve tv şirketlerinden olan HBO'nun The last of us'ı da tamamen fiyaskoydu. O Ellie için yeryüzünde başka oyuncu yok muydu da gittin ucube suratlı bir kızı koydun. Ah ah aklımda deli sorular.

Yoo the last of us fiyasko falan degil, tas gibi dizi. Cast ile senaryo akisinin kurgunun ne alakasi var? Oynayan oyuncu cirkin olunca kizin senaryodaki davranislari mi degisiyor

Yoo the last of us fiyasko falan degil, tas gibi dizi. Cast ile senaryo akisinin kurgunun ne alakasi var? Oynayan oyuncu cirkin olunca kizin senaryodaki davranislari mi degisiyor
Zaten The Last of Us dizisinin altından HBO kalkardı ve gayet başarılıydı. En azından patlak grafik yoktu, çok çok nadir. Ben HBO'nun yaptığı işleri bildiğim için evet fiyasko derim, daha iyisini yapabilirlerdi.

SJW'lar için özenle yapılmış dizilerden biri. Sadece yakışıklı ana karaktere dokunmayıp, diğer herkesi değiştirip normal bu denilmesinden anlayabilirsiniz. Neyi berbat etmediler ki? Yüzüklerin Efendisi'nin dizisi çıkacak dendi, oturduk ucubeleri bir şey izledik. Star Wars üçlemesi dediler, kadın güçlü karakter olsun diye güzelim evreni berbat ettiler. Şimdi de süper kahraman filmlerine sardılar, yıllardır oturup yeni bir Marvel içeriği izleyemedim.

Game of Thrones'a da salça oldular ama siyahi karakterlere beyaz saç baya yakışmıştı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı