Kapalı The Witcher Serisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SelimAkoguz

Hectopat
Yer
Selim
Daha fazla  
Meslek
Selim
Öncelikle merhaba.
Hesap offline yani ortak hesap şeklinde verilmektedir. Hesap %100 ömür boyu garantilidir. Hesap hiç bir şekilde patlamaz. İlk olarak bunun nedenlerinden bahsedeyim.
Hesap plati.ru gibi veya başka satıcılardan alınıp sizlere sunulmuyordur. Hesabı kendim açıp mağazadan oyunları satın aldım ve sizlere ortak hesap şeklinde veriyorum. Hesabı kendi açtığımı Steam adından ve profil fotoğrafından ek olarak satın aldığınızda da hesabın kullanıcı adı ve şifresinden de anlayabilirsiniz hesabın bana ait olduğunu.
Hesabın Steam adı:
1624718335622.png

Hesabın içindeki oyunlar:
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition.
The Witcher 2: Assasins of Kings Enhanced Edition.
The Witcher: Enhanced Edition.

1624718589474.png
1624718614397.png
1624718630421.png
1624718646363.png

Hesabın fiyatı 5 TL olarak belirlenmiştir. İleriki zamanlarda fiyat düşebilir de, yükselebilir de.

Hesap nasıl elime ulaşacak?
Hesabı ödemeyi gerçekleştirdikten sonra sizlere Discord üzerinden hesap bilgilerini vereceğim.
Ödeme yöntemleri olarak (güzel bir oyun veya skin de olabilir) Tosla, Papara ve IBAN vardır. İninal olmamasının nedeni ise paradan kesintilerdir.

Diğer sattığım hesaplar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba.
Hesap offline yani ortak hesap şeklinde verilmektedir. Hesap %100 ömür boyu garantilidir. Hesap hiçbir şekilde patlamaz. İlk olarak bunun nedenlerinden bahsedeyim.
Hesap plati.ru gibi veya başka satıcılardan alınıp sizlere sunulmuyordur. Hesabı kendim açıp mağazadan oyunları satın aldım ve sizlere ortak hesap şeklinde veriyorum. Hesabı kendi açtığımı Steam adından ve profil fotoğrafından ek olarak satın aldığınızda da hesabın kullanıcı adı ve şifresinden de anlayabilirsiniz hesabın bana ait olduğunu.
Hesabın Steam adı:
Eki Görüntüle 1084465
Hesabın içindeki oyunlar:
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the year Edition.
The Witcher 2: Assassin's of kings enhanced Edition.
The Witcher: Enhanced Edition.

Hesabın fiyatı 5 TL olarak belirlenmiştir. İleriki zamanlarda fiyat düşebilir de, yükselebilir de.

hesap nasıl elime ulaşacak?
hesabı ödemeyi gerçekleştirdikten sonra sizlere Discord üzerinden hesap bilgilerini vereceğim.
Ödeme yöntemleri olarak (güzel bir oyun veya skin de olabilir) Tosla, Papara ve IBAN vardır. İninal olmamasının nedeni ise paradan kesintilerdir.

Discord: Sglobe#0317.

diğer sattığım hesaplar:

Bugün satın aldım gayet güvenilir önceden Dying Light da almıştım onda da bunda da hiç sorun çıkmadı.

Satışlar devam etmektedir. Şu an 1 başarılı satışım vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
DC'den arkadaşlık gönderdim kabul ederseniz oradan konuşalım.
Hesap arkadaşa satılmıştır. Toplam 2 satış oldu.
Satışlar devam etmektedir. Sorularınızı buradan sorabilirsiniz. Satışlar İtemsatış üzerinden yapılmaktadır.
İlk alacak kişiye 3 TL'ye satacağım, İtemsatış üzerinden yazınız alacak olursanız.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı